Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Soacra... (2)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 263
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cred ca ar trebui sa intru si eu in cercul celor cu soacre "acre". E perfect faptul ca e f. departe de mine, ne ducem in vizita o data la 2-3 luni, ea la noi vine rar. Dar de fiecare data cand se vede cu fiu-sau se iau la cearta pentru ca ea se comporta ciudat, vrea sa dicteze in permanenta, sa decida ea cum trebuie facute lucrurile iar baiatului nu-i prea place asta. Si atunci.......[duel][mariaj][box]

Eu incerc sa nu ma bag, sa nu tin partea nici unuia. Sotul meu mi se pare ca are dreptate dar nu vreau sa zica soacra-mea ca ne-am coalizat amandoi impotriva ei. Si stiti ce face.... asteapta pana pleaca el si incepe sa-mi spuna mie ca eu sunt vinovata, ca eu incerc sa creez tensiune, ca oricum, daca nu ma bag-tot eu generez discutiile, ca baiatul ei era muuuuuult mai bun inainte de a se casatori cu mine!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by micha08

Cred ca ar trebui sa intru si eu in cercul celor cu soacre "acre". E perfect faptul ca e f. departe de mine, ne ducem in vizita o data la 2-3 luni, ea la noi vine rar. Dar de fiecare data cand se vede cu fiu-sau se iau la cearta pentru ca ea se comporta ciudat, vrea sa dicteze in permanenta, sa decida ea cum trebuie facute lucrurile iar baiatului nu-i prea place asta. Si atunci.......[duel][mariaj][box]Eu incerc sa nu ma bag, sa nu tin partea nici unuia. Sotul meu mi se pare ca are dreptate dar nu vreau sa zica soacra-mea ca ne-am coalizat amandoi impotriva ei. Si stiti ce face.... asteapta pana pleaca el si incepe sa-mi spuna mie ca eu sunt vinovata, ca eu incerc sa creez tensiune, ca oricum, daca nu ma bag-tot eu generez discutiile, ca baiatul ei era muuuuuult mai bun inainte de a se casatori cu mine!


id="quote">id="quote">Draga de tine! Exista o solutie: [bruta] [poc] [poc] [poc] [sm]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu sunt la categoria "nora e introtdeauna de vina".

 

L-am tarat pe bietul ei fiu racit la munte de 1 Decembrie!!! Conta ca platisem deja cazarea de o luna si mai aveam si prieteni invitati? Sau ca atunci cand am ajuns sotului ii trecuse deja raceala?

 

Eu sunt de vina da stiti de ce? Ca am avut tupeul sa am ziua de nastere cand e fisu racit!!!!!

 

Si ultima dragalasenie a soacramii e aia cu "nu face copil, ca n-are unde sa creasca ca burta ei e plina cu grasime". Ei, acu creste un bebe la mine in burtica, sa vedem ce mai zice?

 

cristiama

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by cristiama

Si eu sunt la categoria "nora e introtdeauna de vina".Si ultima dragalasenie a soacramii e aia cu "nu face copil, ca n-are unde sa creasca ca burta ei e plina cu grasime". cristiama


id="quote">id="quote">[vom] [vom] [vom]Scuze, dar nu am gasit cuvinte sa exprim ceea ce am simtit cind am citit!!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cristiama,socra-ta e si proasta si rea!

combinatie de zile mari![vom]

 

 

 

,,Iaca id="red">si id="blue">eu id="yellow">peid="green"> aiciid="purple"> maid="red"> bagid="blue"> inid="yellow"> seama...id="green">poate id="purple">invatid="red"> siid="blue"> euid="yellow"> cate id="green">cevaid="purple"> deid="red"> la id="blue">cineva...id="yellow">sauid="green"> maiid="purple"> invata id="red">siid="blue"> altiiid="yellow"> deid="green"> la id="purple">mine,,id="red">

 

Did="red">aid="blue">nid="yellow">aid="green">

 

Christmasid="red">[*]

 


[*] Un fulg pentru seara de Craciun [*]id="blue">

[pegeam]

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...