Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Unde nastem si cu cine?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 21
  • Creat
  • Ultimul răspuns

 

 

Simona,

 

Eu il gasesc la CMU, oricare dintre sedii. Vezi ca gasesti pe internet contactele de la Centrul Medical Unirea. Daca suni acum, probabil o sa ai programare pe la sfarsitul lui decembrie.

Fetele mi-au mai zis ca poate fi gasit si direct la spital, dar pana acum nu am incercat. Am fost o singura data in 2002, dar nu-mi prea amintesc exact.

 

Livia

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

O sa ma duc maine, ca are program intre 15.30-19.00 la C.M.U si o sa vorbesc cu el inainte de programarile pe care le are (sper sa reusesc) si sa vad ce spune, ca pe 27 decembrie e prea tarziu ca sa ma duc la programare. Daca nu o sa vrea sau spune ca am venit prea tarziu, macar sa stiu sa caut in alta parte! Mersi mult si o sa iti scriu dupa, sa iti spun ce am facut!!! [pup]

 

SToma

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Buna din nou! Am reusit sa gasesc in sfarsit un doctor[cheers] cu care sa nasc. Pana la urma nu m-am mai dus la dl dr Badiu la municipal, am gasit un doctor f bun la spitalul caritas cu care am discutat toate detaliile....mi-a facut o ecografie si mi-a spus ca dupa ecografia care mi-a facut-o acum as naste in jur de 10 ianuarie, mai devreme decat era prognozat (15-19 ian)[gravi] De-abia astept!!! inca ceva! Daca vrea cineva, cedez programarea mea la dl dr Badiu pe 27 dec. Astept un rasp ca sa vad daca o anulez sau nu!Va pup si tinem legatura

 

SToma

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...