Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Salajencele (p22)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

ioana , cum sunteti cu limpezitul? fetelor cum stati cu treaba de craciun? la mine casa zboara.strang non stop da nu se vede. il astept pe colegu sa stea cu matei si eu cu tudor mergem sa-l cautam pe mosu.am noroc ca tudor e mare si stie ce vrea, asa ca nu pierd vremea cu cautatul.cu matei am probleme, ca nu stiu ce sa-i iau.ma orientez la fata locului. EDIT: fetelor daca aveti timp bagati aici meniul de sarbatori.eu is in plop.efectiv nu stiu ce sa gatesc.fac ciorba si friptura,da restu............ va tzuc si mai vin......... [pegeam]SARBATORI FERICITE![pegeam] Bianca - soacra cu DOUA nurori[bang]!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare fetelor! Scuze ca m-am lasat asteptata...dar v-am spus ca au venit termopanele, apoi de marti a venit mesterul sa ne repare pe langa geamuri...si a tot muncit pana aseara...aseara am reusit sa fac curatenie la mine in camera...mama intr-a ei..dar azi tre sa pun pe pilot automat si sa fac restul..hol, baie, bucatarie, sufragerie... Si s-a facut un praf si o mizerie de nedescris... In alta ordine de idei...stiu ca asteptati sa vedeti ce am in burtica...dar nu se stie sigur...bebe meu e un pudiccccc...exact ca taica-su! A stat pe burta, cu funduletul ridicat si picior peste picior...de n-am reusit sa ne dam seama ca lumea ce este..la un moment dat a zis doctorita ca i se pare sa fi zarit niste testicule....dar nu era 100% sigura...deci...pana in ianuarie cand ma duc la eco morfologica.... 85% [baietel] bine, hai ca ies sa ma apuc de curatenie..va pupic pe toate si sarbatori fericite! dia 18 [url="http://tickers.baby-gaga.com/p/dev142prs__.png"]bebe[/url] [url="http://community.webshots.com/user/dianalaura_musat"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

BIANCA-pai nu prea bine cu limpazitul[bang]Aseara in efervescenta mea sa iasa bine, l-am zgiriiat putin pe nasuc[bang] Mno, totusi evoluam ,nu in sensul in care am eu o metoda super , ci bietul copil se adapteaza si suporta cu stoicism experimentele mele[:D] DIANA-fetitza iubitei mele nashe[}:)] a stat pisior peste picior pina la sfirsit si n-au stiut pina la nastere c o sa fie.. Eu nu vreau sa te supar, dar imi permit sa-ti spun ceva, ca sa fiu eu cu constiinta impacata, ok? Pe mina m-a urmarit Focsa in sarcina, si cind l-am intrebat la cine sa merg pt nastere, mi-a spus:"La oricine , dar nu la Bentea!" Si am o colega de liceu care a patit urit de tot cu ea...Copilul avea cordonul ombilical invirtit in jurul gitului si ea nu a vazut la ecograf niciodata...copilul nu prea misca, pretena mea s-a speriat si a fugit la ea la eco, cind era la termen...Nici atunci nu a vazut nimic si a zis k e ok...Ea s-a impacientat totusi si a mers la Cj, unde i-au spus k daca ar fi venit cu 1 zi mai rpd ar fi salvat copilul...Mno, stiu k toti medicii au avut rateuri, dar k si cazul asta mi se pare ca nimeni... Sper din suflet sa ai o sarcina cit se poate de normala si o nastere fara complicatii k sa nu fie nevoie sa intervina nici un doctor... Uite aici,[pup] k sa nu te superi!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

diana , uite tudor al meu a fost fetitza la eco si cu 5 min inainte de nastere.mai eu nu am niciun drept sa o coontest pe doamna dr pt ca nu am cunostintele necesare , dar am auzit atatea lucruri urate incat si eu zic schimb-o.poate sa-ti povesteasca anacezara ce a patit o colega de-a ei.nu ne-o lua in nume de rau .noi vrem sa fie totul ok cu tine si bb.[pup][pup] Bianca - soacra cu DOUA nurori[bang]!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, fetelor! Am intrat si eu sa va salut, sa va urez sarbatori fericite, sanatate si multe bucurii in noul an!
quote:
BIANCA-pai nu prea bine cu limpazitulAseara in efervescenta mea sa iasa bine, l-am zgiriiat putin pe nasuc Mno, totusi evoluam ,nu in sensul in care am eu o metoda super , ci bietul copil se adapteaza si suporta cu stoicism experimentele mele
[:-)))] Asa e si a mea! Eu ii torn pur si simplu apa-n cap, nu-i prea convine, face o mutrita cam jignita, da' sta cuminte si nu comenteaza! [pup] Ameera si [copil] Sara
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sara buna! acuma am ajuns din oras.doamne ce nebunie e.da-s happy , ca am gasit ce vroia TUDOR, iar la matei i-am luat tare multe jucarii.is curioasa cum o sa reactioneze cand o sa le vada.mie-mi zboara casa.nu-i mizerie , da-i dezordine[:D].o sa-i scriu la mosu sa-mi trimita o craciunitza ca sa ma ajute[alcool]. fetelor da voi pe unde sunteti? [pegeam]Sarbatori fericite![pegeam] Bianca - soacra cu DOUA nurori[bang]!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...