Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Salajencele (p22)


Recommended Posts

Buna dimineata Salaj! Haideti la o cafea! Diana, bine ai venit! (la tine fara cafea!) A venit Mosu. Saracu pe la atatea neamuri a lasat cadouri pentru Andrei, ca am obosit noi mergand sa vedem ce si cum. Copilul a fost tare incantat, cel mai mult ia placut o cana de la Dinamo, primita de la sora si cumnatul meu.[bang] Inca nu a putut sa se joace cu toate, abia asteapta sa vina de la camin sa presteze. Va [pup] si mai vin.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

' neatza !!! Diana , bine ai venit in gashka noastra . Sper sa stai cat mai mult si sa ai timp de conversatie . Mosul nostru a fost darnic . Andreea a primit rochita minunata mult visata de la q. care pot sa va spun ca e splendida , jocul cu bile tot de la q. , ciorapii pantalon cu inimioare tot de la q. , caciula + fular + manusi de la Mag. copiilor , un set de chilot+maieu roz cu imprimeu cu inimioare . Paula a primit un bebelash care urca si coboara pe un lant in timp ce danseaza si se invarte , caciula+fular , un set de la kinder . Colegu' a primit un jerseu de la q. cu fermoar , iar eu o fusta de la tarafashion . Daca reusesc va pun poze cu produsele . Restul ce ati primit ??? [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/lucian_ciotlaus/my_photos"]albumele noastre [/url] [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/lucian_ciotlaus/album?.dir=/60b5re2"]vacanta in Grecia[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare salajence! [cafea][pepsi][cit] pt toata gasca. otilia nu-l supara pe mosu ca la anu nu mai vine.daca ti-a dat avansul pt palton inseamna ca trebuie cumparat, stie mosu ce stie. bey, la noi a ajuns mosu ala de la mama si va dati seama ce happy au fost barbatei mei. fetelor va tzuc si mai vin........ Bianca - soacra cu DOUA nurori[bang]!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Multumesc pt primirea calduroasa! La multi ani tuturor ce poarta numele Nicolae sau Nicoleta! Despre mine, ce sa va spun.. am 27 de ani, duminica am sarbatorit 1 an si 3 luni de la nunta... astept primul BB[bb], inca nu stiu ce va fi, vedem pe 20-21 dec la ecografie. Am o sarcina "de vis" deocamdata, da Doamne sa fie tot asa.. fara greturi, fara ameteli, fara sangerari, fara dureri... fara pofte... Bebe a venit cam pe nepregatite, e cam nasol ca inca stam la parintii mei, dar daca el a vrut sa vina, o fi avand el vreum motiv. Asa ca noi il asteptam cu multa dragoste si nerabdare. dia 16 http://community.webshots.com/user/dianalaura_musat
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare la toata lumea!!! DIANA-da, mai ne stim [:D]...ce ma bucur ca te-am regasit[pup]...nu mai stiam nimic de tine de cind am plecat eu in maternitate... Sa le spui si la fete cum te-au cunoscut tu cu sotul tau, k aveti o poveste de telenovele[olala] am vazut pozele de la nunta...frumoase foc!!! felicitari pt bb!!! BIANCA- tu sa NU ne spui ce ai primit de la mosul din America...o sa te invidiem prea tare[:D] pup toate fetele in rind. da' nu mai pot scrie k juniorul ma acapareaza
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by diplodocus BIANCA- tu sa NU ne spui ce ai primit de la mosul din America...o sa te invidiem prea tare[:D]
bey , ce rea esti.lasa mai sa ma laud ca asa moare dusmanu de ciuda.no , pe bune am primit si eu ceva gumita [;)]. Bianca - soacra cu DOUA nurori[bang]!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by diplodocus DIANA-da, mai ne stim [:D]...ce ma bucur ca te-am regasit[pup]...nu mai stiam nimic de tine de cind am plecat eu in maternitate... Sa le spui si la fete cum te-au cunoscut tu cu sotul tau, k aveti o poveste de telenovele[olala]
deci va cunoasteti? mno, atunci bagati detalii ca sa se "cultive" blonda. Bianca - soacra cu DOUA nurori[bang]!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...