Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Papusika


Recommended Posts

  • Răspunsuri 132
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

As vrea si eu sa le vad, please[pup]! In schimb tu imi poti vedea baietelul (la semnatura)[;)] Cristina, mama lui [url="http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Cristina_C"] Bobita, zis si Robert, 14 decembrie 2002[/url] [url="http://tickers.baby-gaga.com/t/dogdogsbu20021214_-8_Robert+is.png"]Cresc...[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari pentru Papushica! ..sa creasca mare, sanatoasa, frumoasa si la fel de independenta, puternica si simpatica ca mama-sa! Sper sa ne mai povestesti de ea, tre' sa sarbatorim primele victorii, nu? [pup] Daniella si [copil] Alexis 18 nov 2004 "Da-mi Doamne puterea sa schimb ceea ce poate fi schimbat, taria sa accept ceea ce nu poate fi schimbat si intelepciunea sa fac diferenta"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[flo] Deocamdata nu facem nimic nemaipoment: exceptind colicii datorita carora ne balacim in laptic de vreo saptamina: vrem, ba nu vrem, ba varsam, ba papam... Scartzaim tot timpul si avem o fetzisoara foarte amarata din acest motiv.[B)] Iar buricutzul a facut granulom. Asta a observat tat-su, care a venit ingrozit sa ma anuntze ca "parca ii creste IAR cordonul ombilical!!".[ups] Prea departe de adevar n-a fost... Da' o rezolvam noi cumva! Elise
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...