Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Infidelitatea si cuplul vazute de barbati!


Recommended Posts

Urmaresc acest subiect pentru a intelege motivele barbatilor de a insela .Nu am inselat niciodata si cred ca nu am fost inselata (sau poate nu am observat eu ), deoarece , in casnicia mea nu am avut niciodata discutii despre aceasta tema. La mine , problema este alta... tatal meu ! A trait departe de mine ,"zburand " de la o femeie la alta , anii au trecut si acum s-a trezit singur si fara niciun sprijin . Dupa zeci de ani , ma cauta , si ma cauta disperat , dar eu nu sunt dispusa sa-l accept in viata mea pentru ca nu simt nimic pentru el , practic nici nu-l cunosc. I-am spus asta de foarte multe ori , dar nu vrea sa intelega .

 

Si nu este vina mamei .... fapta de a insela era in firea lui !

Din acest motiv , sunt foarte putini barbatii in care am incredere , si nici in aceeia ,uneori , nu am incredere deplina... Imi pare rau , dar asta simt!

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 77
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Stiu ca o femeie face sex din (doar) doua motive: sa se impuieze sau sa obtina ceva. E un barbat vinovat ca vrea sa evolueze sentimental si isi cauta o amanta?
id="quote">id="quote">

 

[:-)))][:-)))][:-)))]

 

... o amanta care ce vrea?

Sa se impuieze sau sa obtina ceva?

 

 

Elise

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by coltofeanu

Ymcar , imi pare rau ca femeile au facut sex cu tine doar din doua motive ... Cum ti se pare ca am inteles mesajul tau ??!![:)]


id="quote">id="quote">LA NAIBA, NU EU AM SPUS ASTA!!! DE CATE ORI SA MAI REPET?!?!??!My life stinks
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Rufus

Stiu ca o femeie face sex din (doar) doua motive: sa se impuieze sau sa obtina ceva. .........(Acest raspuns este o parodie)


id="quote">id="quote">Mai oameni buni, cititi mai atent totusi.. Omul a precizat: este o parodie! Nu sunt opiniile lui reale.Eliza si Alex (15 nov. 2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by diana1971

Dianainreuder - exact la aia m-am si referit ...[:D]Ymcar - rastalmacesti ...in viata nimik cu e alb si negru, daca un om o calca stramb nu trebuie imediat dat cu parul..spanzurat apoi judecat ...mai ales ca sansele ca sa se intample asta sunt mari [:D], fi realist .Diana


id="quote">id="quote">Please.... lumineaza-ma si pe mine ce rastalmacesc si mai ales de unde naiba a reiesit ca sunt de parere ca cine inseala trebuie mai intai spanzurat etc. Nu de alta, dar opinia mea este fix pe dos, si anume consider chestia cu fidelitatea pe viata complet impotriva naturii si fara sens!!!My life stinks
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...