Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

incotro sa ma indrept ?


Recommended Posts

Offf...unde am spus ca este mai usor sau preferabil sa inseli? [cit]

Am spus doar ca este simplu sa spui "esti un/o egoist/a daca inseli si nu alegi varianta divortului". Cred ca este doar o solutie temporara de compromis si in nici un caz nu aduce nimic bun. DAR poate fi o solutie pentru cel care nu are INCA puterea de a pune punct.

 

Nu este admirabil, nu este condamnabil, este doar o alegere pe care unii o fac si sunt sigura ca pana nu traiesti asta nu poti intelege.

 

PS. Ce te face sa crezi ca sotul ei nu sufera chiar si acum, fara sa stie de existenta celuilalt? Poate la fel de bine sa sufere din aceleasi motive ca si ea doar ca el isi gaseste altfel de "alinari". Poate ca ar trebui sa se consoleze si ea cu 3-4 beri pe seara in fata TV-ului si in felul acesta ar fi chit si totul in regula, nu?

 

PPS. Cum ramane cu desenul? [bibe]

 

 

Alina si Luca nazdravanul (14 Feb 2003)

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 91
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by alina023

Nu este admirabil, nu este condamnabil, este doar o alegere pe care unii o fac si sunt sigura ca pana nu traiesti asta nu poti intelege.

 

PPS. Cum ramane cu desenul? [bibe]


id="quote">id="quote">

 

1. Am trait asta si o inteleg mai bine si mai mult decit as fi vrut de la viata asta.

 

2.Desenul....

 

http://i82.photobucket.com/albums/j243/khudson76670/NATURE/ANIMALS/infidelity.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by vandal
quote:Originally posted by alina023Nu este admirabil, nu este condamnabil, este doar o alegere pe care unii o fac si sunt sigura ca pana nu traiesti asta nu poti intelege.PPS. Cum ramane cu desenul? [bibe]
id="quote">id="quote">1. Am trait asta si o inteleg mai bine si mai mult decit as fi vrut de la viata asta.[iartama] In acest caz iti inteleg pozitia pe care ai adoptat-o la acest subiect. 2.Desenul....http://i82.photobucket.com/albums/j243/khudson76670/NATURE/ANIMALS/infidelity.jpg[:D]
id="quote">id="quote">Alina si Luca nazdravanul (14 Feb 2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ea am fost prima care i-am marturisit ca imi place stabilitatea si ca nu as putea face nici o schimbare in momentul asta.id="red">id="size1">

 

Daca iti place situatia de fata, nu inteleg care e problema?

 

Parerea mea e ca mintind, nu vei fi niciodata pe deplind fericita.

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu cine si cnd nu sufera in povestirea Adinei Staicu. Ca ea si sotl ei e clar ca nu-s fericiti! Nu sint de acord cu adulterul. Mai bine divortati si dupa aia.....

 

Dar daca totusi nu merge si ti-ai gasit pe altcineva, ce mai stai? Stiu ca e greu acum sa iei o decizie, dar sa vezi ce suflet usor vei avea dupa ce totul se va fi limpezit!.....

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

AdinaStaicu, daca tu ai fi avut serviciu greu, scoala, casa, copil sau chiar copii, cum sunt multe femei si ai fi venit acasa capie, ti-ai mai fi pus astfel de intrebari??? Si daca ai mai fi aflat ca te inseala cum te-ai simti?

 

Poarta-te cu el asa cum ti-ar place tie sa fii tratata, doar e tatal copilului.

 

 

 

 

6 ani si ...

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sunt convinsa ca nici fetitza voastra nu e fericita pe deplin....Eu in primul rand m-as gandi la asta, m-as pune pe mine pe locul doi, daca copilul meu e fericit atunci si eu sunt fericita...

Ce-o sa faci o sa induri indiferenta lui, pana cand o sa te intrebe fetitza, mami, de ce mai stai cu tati? Cred ca o separare, pt o bucata de timp ar pune gandurile tale in oridine, si te va intruma pe cale buna, numai tu stii ce e mai bine pt tine

Apropo, cel de-al doilea a dat de inteles ca ar putea divorta la randul lui, si sa aveti viata lunga de-acum inainte....?

 

Aparentele inseala uneori

 

Sa auzim numai de bine [flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...