Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Deserturile Nataliei (12)


Balbina

Recommended Posts

  • Răspunsuri 295
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Natalia, ai ***** de la mine![flo] Am facut prajitura Krem a la Krem pentru cheful de rev, si a iesit super buna! Am fost cea mai laudata dintre toate gospodinele.

Am fost nevoita sa experimentez un pic, deoarece in 31, cand m-am apucat de gatit, nu am mai gasit nicaieri smantana Dorna rosie, asa ca am inlocuit cu frisca hulala, cremele Ole - erau si ele de negasit, asa ca pentru crema am folosit praf de crema Tiramisu, si pentru blat praf de crema pentru prajituri cu ciocolata/cacao, de la Dr Oetker.

[yami]

 

Gabici

'Be yourself. Everybody else is taken.'

ADOPTA UN CATEL

MUZICA PENTRU CONNAISSEURS

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hihihi[:D]am fost mai isteata cu o secunda[:-)))][:-)))] glumesc s-a nimerit ca mi-am trimis sotul la cumparaturi in metro si i-am scris 3 creme ole cioco si 3 creme ole vanilie si el mi-a luat cate 3 tiple(a cate 3 bc fiecare)[:-)))][:-)))][:-)))]asa ca eu sigur am si pt craciunul viitor[:p]

 

INGRIDid="purple">[copil]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ami, multumesc de link, il stiam. Din pacate, nu prea ma duce capul la decoratiuni sofisticate, care cer multa rabdare. Am spus-o de nenumarate ori, sint o amatoare in domeniu, si ma multumesc sa fac chestii simple, punind mai mult accentul pe gust, si mai putin pe aspect. [flo]

 

------------------

Numai bine,

 

Natalia si Vlad

Poze

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...