Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Deserturile Nataliei (12)


Balbina

Recommended Posts

Merci Natalia, asta e, am sa astept, ca nu vreau surprize.Acum astept sa se raceasca blatul si sa intind crema si la frigider cu el [:D].

Imi place asa mult praji asta ca nu vreau sa o stric.Desi ma uit la blatul meu si tare subtirel pare, poate si din cauza formei, ca aici nu prea sunt dotata in ale bucatariei.

 

"Rabdare!Rabdare!chiar cand ti se sfasie inima"(A.Bürger)id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 295
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by adi69
quote:Originally posted by aime

Eu de o bucata de vreme folosesc numai smantana 30% (am o noua sursa in Iasi) si am facut si Truffle cake si Brownies, au iesit super.


id="quote">id="quote">Si care ar fi sursa ta? nu ne spui si noua?
id="quote">id="quote">Cum sa nu, Adi...e smantana de Sipote (au acolo fabrica), de la magazinul Gigel din Nicolina 1, pe langa Agricola Bacau sau langa scoala V Conta parca se cheama. este f buna si ptr consum, noi luam galetusa de 1 kg la cateva zile, nu se compara cu ce ade Strunga.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ADI,am vazut iar pozele tale[pofta]...spune-mi te rog ce reteta ai folosit pt Alba ca zapada?....asa fain arata,exact cum o facea bunica mea[cool]...si am vazut si un tort fain"Padurea neagra",cum e reteta?[pup][pup] si multumesc frumos!

 

 

 

 

[*][*][*]

 

Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)

Pozele noastre: http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by CRISMIR

ADI,am vazut iar pozele tale[pofta]...spune-mi te rog ce reteta ai folosit pt Alba ca zapada?....asa fain arata,exact cum o facea bunica mea[cool]...si am vazut si un tort fain"Padurea neagra",cum e reteta?[pup][pup] si multumesc frumos![*][*][*]Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)Pozele noastre: http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001


id="quote">id="quote">Sper ca -mi da voie Natalia sa-ti raspund aici.aici e reteta de alba ca zapada si aici e reteta tortului padurea neagraAdriana si-atat...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Natalia, uite am reusit sa pun si pozele de la Brownies.Ce sa zic, a iesit asa um ma asteptam, un deliciu.

dulciuri

 

Am pus si poza de la prajitura cu banane, a iesit mai subtirica ca am facut-o in forma de kec,dar s-a mancat imediat.

 

"Rabdare!Rabdare!chiar cand ti se sfasie inima"(A.Bürger)id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...