Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Deserturile Nataliei (12)


Balbina

Recommended Posts

  • Răspunsuri 295
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Am pus crema peste blatul de la Brownies...sper sa iasa ceva[:(]. adica barem sa pot baga lingurita in el.

 

Am si eu o intrebare! Si la voi a iesit blatul la brownies tare?[:)] - ma refer la momentul and il scoateti din cuptor (25 min lasat sa se coaca). Poate nu mi-a iesit mie bine prima oara[:-)))].

O data mai gresesti dar de doua ori la rand?[:D]

 

 

[foto]poze id="red">siid="blue"> filme[:D]

Amissid="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gabi, Ami, mai fetelor, chiar nu stiu de ce v-au iesit blaturile de brownies atit de tari, incit nu se inmoaie nici de la crema [:0] Sigur ati pus faina si nu ipsos? [:D] Glumesc, mie imi iese mereu crocant, ca si cum ar fi un fel de bezea, nus cum sa zic, dar intotdeauna se inmoaie de la crema, cel putin pina a doua zi e mai moale. Clar, nu e o moliuciune gen pandispan, nici n-are cum sa fie asa, dar nu mai e crocant. Poate ati pus prea multa faina?

Ami, n-am cernut faina pt. brownies, in general, cern faina destul de rar. [:I]

 

Mirela, e ok varianta cu creme ole de vanilie + un pic de cacao. Dar daca vrei, poti face blatul alb, cum a facut o prietena de-a mea. A iesit f. buna si asa.

 

Ioana, albusurile stau destul de bine la congelator, pina iti vine o idee potrivita. [:)]

 

------------------

Numai bine,

 

Natalia si Vlad

Poze

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...