Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cat dureaza nasterea?


miha81

Recommended Posts

Muuh,daca e la prima nastere cred ca e ok,nu o sa aiba dureri de burta,eu cel putin nu am avut.Tu??

Si ar fi culmea sa se gindeasca acum la bb 2[:D]Vorba unei fete,stai sa treaca de primul shoc[:D]

Nu am mai intrat pe acolo pt. ca am scris rar si lumea nu ma mai cunoaste(oare?[:D]) .Scriam degeaba.

Ce face bebicu?

 

P>S. am vrut sa-ti trimit pm ca sa nu deviem prea tare ,dar nu ai casuta activata.

fetele scuze [flo]

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 33
  • Creat
  • Ultimul răspuns

hannenam incercat si eu sa iti dau pm dar imi zice ca nu este activat. Uite adresa mea de mail miruna.jovin@gmail.com poate ai timp sa imi scrii pe ea. Suntem bine si eu si Alexei ce iti fac tie fetele?id="size1">

Imi cer scuze ca am scris aici si am deviat dar nu am reusit sa ii dau PM lui hannen. Scuze inca odata

 

Miruna + [baietel] Alexei

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai pina la urma inseamna ca nici cum nu e bine,repede nu,tirziu nu,deh...principalul este sa iasa bb-ii sanatosi iar noi sa nu fim taiate.Oricum dupa ce am nascut ma plimbam prin salon de parca nu s-ar fi intimplat nimic,ai mei se uitau mirati,nu le venea sa creada ca sint eu,stiind cum am fost data trecuta cind am nascut cu cezariana,nu ma puteam misca deloc,parca eram pe lumea cealalta.[alcool]

 

Anca,Bianca 02.02.03 si Cris 12.05.05

 

Sarbatori Fericite![pegeam]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...