Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Profesorii ....... la apel


Recommended Posts

Sunt profesoara de matematica in Timisoara si as dori sa existe un subiect cu aceasta tema si anume :despre problemele si preocuparile profesorilor ... unde sa discutam liber,util si placut. Avand in vedere ca alte meserii/ profesii au topicul lor m-am gandit ca este binevenita invitatia de a sta de vorba dragi colegi si parinti. Diana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 228
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Se pare ca suntem o specie pe cale de disparitie sau nu mai suntem dispusi sa discutam si in timpul liber tot despre scoala [:D] . Eu predau biologia intr-un liceu din Arad si momentan sunt in concediu de ingrijire a copilului .Sunt curioasa daca se mai inscrie cineva in club . Melania [fetita](14.01.2005) si mama Carmen [url="http://photos.yahoo.com/cofratu"][bum][/url] poze
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ciao Diana! Bun gasit fetelor! Diana,mai exista un subiect cu profesorii:Poftiti in cancelarie se numea,a fost reluat,dar iarasi nu s-a scris de mult. Asa ca urez viata lunga topicului deschis de tine. Ma alatur si eu. Predau percutia,muzica de camera si ritmica la Colegiul national de arta Ion Vidu,din Timisoara,de 16 ani,cu o intrerupere de 4 ani(CIC),1997-1998;2000-2003. Acum ma lupt sa dau gradul II,dupa ce am ratat 2 ani la rand depunerea dosarului[bang] La inceput a fost ritmul!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bunaaaa ma bucur ca ne adunam incet incet ....nu trebuie neaparat sa vb despre scoala dar noi ca profesori suntem formati intr-un anumit fel (asa cum avocatii au specificul lor, medicii la fel..) de aceea m-am gandit ca suntem pe aceeasi lungime de unda in multe privinte . Eu sunt diana ,sunt din Timisoara, predau matematica , am 35 de ani si am un bebe Andrei de 1 an , momentan stau acasa cu el ....si ma bucur de nazbatiile lui. Melania - draga mea ..asa spune si colega mea de biologie care isi tot pune Cv pe la univ de dincolo sa prinda un master ceva . Pe cale de disparitie o sa fie sau sunt deja si la alte specializari si asta mai ales ...stim noi toti de ce... Angy - si eu vreau sa dau gr 2 anul care vine ..si cum dureaza 2 ani ...nu stiu.. ca eu mai vreau un bebe . Alebazi - ca formare esti profesor ...desi nu mai esti in invatamant .. asa ca eu personal ma bucur sa mai povestim . Daca tot suntem aici ....am o nedumerire ..stie cineva ceva de desfintarea titularizarii??? ca ar fi nasol . va pup Diana si [copil]Andrei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, uite ma bag si eu. Desi nu as vrea sa vorbim numai de scoala. Despre scoala putem vorbi pe edu.ro, desi un forum mai incalcit ca acolo nu am vazut. Ce sa mai spun despre site e de groaza. Vrei sa cauti ceva, acel ceva il gasesti in vreo 3 locuri, nu stii care e cel actual. Ce mai in 2 cuvinte: e varza![bang] A am uitat sa spun: predau informatica intr-un liceu.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Salutare! Am fost profesoara de biologie, am intrat in cic, am terminat cic-ul dar inca nu m-am intors in invatamant. Incerc sa-mi gasesc altceva....dar pana acum, nu am avut prea mult succes. http://community.webshots.com/user/TatianaS http://community.webshots.com/user/Tatiana333 Tatiana si Bia, gaza
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...