Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Profesorii ....... la apel


Recommended Posts

  • Răspunsuri 228
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Salutari si LA MULTI ANI .SA AVETI O PRIMAVARA FRUMOASA.

Nu prea am mai intrat pe-aici din lipsa de timp.Ma iertati, da?

Nici acum nu sunt pe roze cu timpul.[alcool]

Dosarele pt continuitate se depun pe undeva prin aprilie.Nu stiu sigur data.Pe edu gasesti sigur informatia.

Melaniaid="red"> bafta la inspectie si grad

Listuta o facuse Gratiela parca acum ceva pagini si era OK.Gratiela cum sunteti? Pup tizul

Cu intalnirea...Crig la vara venim la mare asa ca...poate ne vedem.[pup]

Nu mai stiu care, cina, ce.Va [pup] pe fuga.Bag ebelina la balaceala [dus]id="navy">id="Comic Sans MS">

 

 

Georgiana-mami de Stefania

id="Script MT Bold">id="size1">id="blue">

 

Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou!id="red">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor

 

Cum ati petrecut 8 martie ??? eu am fost cu fetele la restaurant (fetele de pe forumul o alta timisoara) a fost supeer.

Am iesit cu bebe meu ...am primit flori ...ne-am bucurat de soare.. chiar a fost o zi reusita....sper ca toate ati avut parte de asa ceva.

Referitor la dosare de continuitate tot asa stiu si eu ...prin aprilie ...tot in aprilie cred ca si alea de transfer .

 

Melania id="red">- draga mea lista e facuta de strumfi [:D]

 

Crig72id="red">- ar fi super ..noi si asa mergem la mare ... dar sa vedem ce..cum .. cand .. cine.

Ma pot oferi si eu cu casuta prin zona cheilor nerei mai ales cine e amator de munte si pastravi[cheers]... ramane deschisa discutia ...

S-ar putea sa mergem la bulgari la mare - cica e la jumate pret si calitatea net superioara....sunt curioasa.

 

Inca o data ... o primavara frumoasa la toate[cheers] !!!

 

va pup

Diana

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutari.

Noi de 8 martie am iesit cu un grup de prieteni in oras.Plus ca la scoala am fost rasfatzate de colegi cu praji, suc si cafelutze [:D].Una peste alta a fost o zi frumoasa.

Dianaaaaid="red"> munte zici?As pleca si maine dar nu-mi conving sotul macar la un week-end mic [:D]

La noi la scoala noutate azi.Afis mare in cancelarie ca pana pe 31 martie se depun cererile pt cei 100 de euro.Voua v-au dat de veste?Intrebati directorii.Deja ma cam uit pe net ce sa iau in banii astia.Am inteles ca se dau anual.Sa vedem acum.Si a intrat iar programul cu cei 200 de euro pt calculator.Dar acum pun conditii ca elevul sa aiba numai medii de 7 cel putin si 10 la purtare.Plus maxim 1.500.000 pe membru al familiei(dar asta am inteles ca era si inainte).

cam astea ar fi noutatile.

Aaaa...azi citeam pe edu ca dosarele pt continuitate se depun pana in 14 mai.osturile pt transfer sun afisate pe 23 martie la Inspectorate.

Cam asta.

Va [pup] si sanatate la bebei.id="navy">id="Comic Sans MS">

 

 

Georgiana-mami de Stefania

id="Script MT Bold">id="size1">id="blue">

 

Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou!id="red">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Noi suntem inca internati, dar acasa - ce bine! Am scaapat de operatie, chiar martea trecuta s-a intamplat, din fericire Stefu si-a revenit destul de rapid si fara urmari dupa anestezie, seara chiar mergea in picioruse. A fost tare greu inainte, pentru ca a stat vreo 10 ore nemancat, nebaut, l-au bagat f tarziu in operatie, am prins o zi super aglomerata. A recuperat insa a doua zi, manca din 2 in 2 ore :). am plecat vineri seara din spital, am fost luni la schimbarea de pansament si urmeaza sa mergem iar maine dim. am iarasi emotii pentru ca probabil ii vor scoate sondita, pe care am avut-o dupa noi. trebuie sa fie complet vindecat, altfel va avea dureri si discomfort la urinat, mititelul. imi pastrez insa gandul pozitiv si sper sa fie bine. una peste alta, acum dupa ce ceea a fost mai greu a trecut, nu mai sunt asa de ingrijorata. o chestie pe care am observat-o cu surprindere: cat sunt ei de micuti si cat de fragili ii credem, sunt foarte puternici copilasii. Stefanut a trecut peste dureri si stari pe care un adult le suporta cu mult mai greu, din spusele doctorilor, e destul de delicata interventia. sunt puternici, micutii nostri! Va multumesc pt grija! [flo] Numai bine! Gratiela, mamica strumfilor [url="http://tickers.baby-gaga.com/t/squsqusdr20040625_2_Maria+is.png"]Maria [/url] [huta] si [url="http://tickers.baby-gaga.com/t/lamlamsvi20060118_2_Stefu+is.png"] Stefan[/url] [url="http://community.webshots.com/user/strumfi2004"][foto][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gratiela bine ati ajuns acasa!Sanatate multa lui Stefan!Ai mare dreptate..sunt foarte puternici!Cred ca acest lucru ne da si noua incredere si putere sa mergem mai departe..cel putin in cazul meu.

Georgiana la noi nu s-a anuntat nimic.Stiu ca era in faza de proiect..s-a aprobat cumva?

 

 

 

poze din vacantaid="pink">

 

Mariucaid="Courier New">id="size2">id="pink">

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...