Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Profesorii ....... la apel


Recommended Posts

Strumfi2004, nu am disparut[si-eu], sunt aici. Nu am mai avut f mult timp sa intru. Luna aceasta tocmai am vandut prima franciza in Galati, Braila, Vrancea[bis] asa ca ne-am extins.

 

As avea o idee...noi la atelierul piticilor organizam un concurs pentru copii unde Fun Science ofera gratuit un atelier cu Profesorul Trasnit in Bucuresti. Va propun sa ii provocati pe elevii la clasa carora predati sa participe.

 

Atelierele pe care le putem face pot fi pe tematicile pe care le doriti, in functie de ceea ce predati si varsta elevilor.

 

[flo]

 

 

"Mi s-a spus si am uitat, am vazut si am inteles, am facut si am invatat" - Confucius

www.funscience.ro

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 228
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Bineinteles.Bun venit [flo]

buggyid="red"> felicitari pt extindere.[pup] Mi-ar placea sa fiti s la noi in oras dar cred ca mai avem de asteptat [bang]

io am fost cam ocupata.Mi-am luat si masinutza.Sunt super incantata de ea.

va [pup].id="navy">id="Comic Sans MS">

 

 

Georgiana-mami de Stefania

id="Script MT Bold">id="size1">id="blue">

 

Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou!id="red">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari pt masinuta! Sa va spun cate ceva si despre mine. Sunt din jud.HD, lucrez cu copii de 12 ani(cu 2 ani intrerupere pt cresterea copilului),la ora actuala am clasa I.Am un sot bun si o printesa, Diana de 2 ani si 4 luni.Am mai avut o fetita, nascuta la 7 luni (am avut brigada in scoala si m-am cam emotiona...si am ajuns la maternitate.Povestea e lunga si dureroasa)care din pacate ne-a parasit la 4 luni si 3 zile. Avem cu siguranta un inger pazitor, RALUCA!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza. LA MULTI ANI FLORILOR!!!.Sa aveti o primavara frumoasa plina de realizari. Ochi verzi (din semnatura de la poze deduc ca te cheama Diana?) vazut pozele. Si sa-ti traiasca ingerasul Raluca.[pup] Eu azi voi fi plecata mai toata ziua. Va [pup] si va doresc o zi frumoasa. Georgiana-mami de Stefania [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/"]Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...