Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Profesorii ....... la apel


Recommended Posts

  • Răspunsuri 228
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Cum adica de la rosii, ai facut vreo toxiinfectie alimentara? Oricum, bine ca acum te simti ok! Don't talk unless you can improve the silence! Mami [indecis]&minunea mea [zana] ( mai 2004) [wow] AM T'EI ANI!!!!!!!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sar'na Alexandrina.[pup]Cat mai ai concediu? Da Mira.Probabil ca au fost tratate mai mult decat trebuia.Mi-e frica sa mai mananc acum si castraveti.Pe de alta parte se zice ca ar bantui nush ce virus.Sunt multe cazuri pe-aici.Macar ai mei n-au luat slava Domnului. va [pup] Fug si eu la nanic Georgiana-mami de Stefania [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/"]Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Georgi, fie-mea are 7 luni; ma tot gandesc ca o sa treaca prea repede concediul asta... pentru ca nu mai am chef de scoala... in loc sa te duci cu placere acolo, te ingroapa astia in hartii... Adica, mi-e dor de copii, dar atat... Alexandrina, mamica, Raluci (03.08.1997) si Narci (21.09.2006), ingerasi [URL="http://good-times.webshots.com/photo/2384288200100505241qrzzkW"]poze cu noi[/URL]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara, doamnelor si domnisoarelor ! Ma primiti si pe mine in club ? Sunt licentiata in Litere, specializarea Romana-Engleza, din pacate nu am reusit inca sa profesez... ( in ultimul an de facultate am ramas insarcinata, am stat 2 ani in CIC iar acum sunt din nou in CIC cu cel de-al doilea copilas). Intentionez insa, la modul cel mai serios, ca dupa terminarea acestor 2 ani sa intru in invatamant, mi-ar placea la nebunie ! ( cred ca sunt o specie pe cale de disparitie din punctul asta de vedere ![:D])[:X] Mamica de nazdravan Rares [bonjovi] si [bb] Mihnea Good things last forever.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bine ai venit, pisimuky ! Fetelor, sunt franta!Dimineata am fost la scoala, apoi am stat sa-mi corectez caietele si de la 14 la 20 am fost la perfectionare "CONSILIERE SI ORIENTARE".Mai avem trei zile[bang].Cica trebuie sa facem 24 de ore........ Formatoarea ne-a spus ca avem noroc, ca pana in decembrie e moka si apoi se plateste. In rest totul e OK.Diana a scapat vineri de ghips...si acuma alearga toata ziua.Dr. ne-a spus sa nu faca efort 10 zile, dar nicio sansa ... poate daca o leg de mine.[:D] Va [pup]! http://community.webshots.com/user/tincadiana Mihaela si Diana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, mi-a cam cazut fata ieri cand m-am intalnit cu o fosta colega de clasa din liceu, si ea licentiata in Litere, e profesoara de limba si literatura romana. Era atat de dezamagita de tot ceea ce inseamna sistemul de invatamant...Dupa aceea chiar am stat si m-am gandit ca o sa-mi piara si mie elanul dupa ce intru in sistem... parca vad...[xx(]Ce salarii de mizerie pot fi ! Sa-mi spuna ea ca "bine ca stau cu parintii ca mai pot sa-mi cumpar o bluzita din cand in cand ca altfel..." Jale mare...[bang] Mamica de nazdravan Rares [bonjovi] si [bb] Mihnea Good things last forever.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...