Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Profesorii ....... la apel


Recommended Posts

Faca cineva o listuta? Ma inscriu si eu - predau lb si lit romana la un liceu. De-abia astept sa imi intalnesc elevii, chiar daca mai e putin si luam iar vacanta! Un an nou doar cu impliniri. Don't talk unless you can improve the silence! Mami [indecis]&minunea mea [zana] ( mai 2004) [*][*][*]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 228
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Chiar asa Clau.Mai e putin.Si avand in vedere ca am retras-o pe pitica de la cresa...cam numar zilele pana la vacanta iar... De aia 100 de euro auzisem si eu dar la scoala nu se aude nik [:D] [pup] ca s-a trezit pitica Georgiana-mami de Stefania [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/"]Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pentru cei 100 de euro trebuie facuta cerere la inspectoratele teritoriale. Si cred ca tebuie folositit doar pentru achizitionarea de carti si mat didactic! Om trai si om vedea! Don't talk unless you can improve the silence! Mami [indecis]&minunea mea [zana] ( mai 2004) [*][*][*]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Clau cu siguranta nu e stabilita pe 2007-2008.Ma gandesc ca in cazul primului semestru nu-s schimbari dar de regula in semestrul II se stabileste vacanta de Paste diferit in functie de ziua in care cad.Deci...cred ca mai asteptam. Mira pentru material didactic stiam si eu.Si zau ca mi-ar prinde bine.Mai ales la noi la limba engleza sunt super scumpe toate Georgiana-mami de Stefania [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/"]Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...