Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Profesorii ....... la apel


Recommended Posts

Neatza.

Dianaid="red"> vazut pozele.Sa-ti traiasca puiul scumpic foc.Da' cine era Mos Craciun? Tati cumva? [:D]

De olitza...nu mai stiu sigur cand a fost la noi.Avea 2 ani si un pic si a venit de la sine.Nu am fortzat-o eu.O luam cu mine in baie si o puneam pe olitza.

Gratielaid="red"> multumesc.Azi nu am timp dar maine trimit adresa de e-mail. Nush ce sa zic cu mutarea.Stiu ca de la un nivel superior la unul inferior merge.Nu invers.In principiu e posibil dar mai bine mergi la inspectorat.

Fetele va [pup].Azi imi aniversez pitica si am muulta treaba.

Cu ocazia asta iti multumesc Clauid="red"> ca tu mi-ai urat acum cateva zile si am uitat sa iti multumesc atunci.[pup] si scuze.

Pupareid="navy">id="Comic Sans MS">

 

 

Georgiana-mami de Stefania

id="Script MT Bold">id="size1">id="blue">

 

Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou!id="red">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 228
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata si de la noi, pe la pranz! [:D]

 

Multumesc de info, fetelor, mi-ati mai dat o speranta. cat de curand fac cercetari pe la insp.

 

Diana, pupam micul poznas! cu Maria cam pe la 2 ani am avut succes cu olita, si s-a obisnuit destul de usor. am citit deseori ca aceasta ar fi varsta potrivita, acum isi pot controla sfincterele.

 

Georgiana, La multi ani pentru strumfitza! [s] Sa creasca mare sanatoasa si norocoasa! Distractie placuta! (apropo, si pe mine ma cheama Georgiana [;)])

 

Diana, reinnoiesc oferta de ajutor cu listuta [:D], sper ca nu te superi [flo]

 

Sa aveti o zi cu soare!

 

PS: Buggy, unde esti? ma bucur ca ne-am intalnit aici, hai mai treci si ne mai povesteste.

 

Gratiela, mamica strumfilor [hippi] Maria si [bonjovi] Stefan

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor [help], faceti listuta urgent , neuronii mei m-au lasat in acesti 2 ani de stat casa si mi-e greu sa ma concentrez sa va tin minte cu numele voastre si a puiutilor [:D]. Diana stai linistita, toti trec prin faza periei de WC [:D], o sa-i treaca intr-un final dar taaaaaaaaare e atragatoare. Georgiana , portofoliul profesorului ??? am stiut vreodata ce-i aia sau am uitat ?[alcool] Aaa.. am uitat, sunt de acord cu schimbarea nomenclaturii [:D] si noi avem poze , asa ca sa ne cunoastem [;)] Melania [fetita](14.01.2005) si mama Carmen [url="http://photos.yahoo.com/cofratu"][bum][/url] poze
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutari. Multumim mult pt urari si pt ca v-ati adus aminte de aniversarea noastra.Am fata mare de-acum...[:D] Melania da.Portofoliul profesorului care tre sa contina o gramada de hartzoage [bang].Cat timp esti in CIC stai linistita [:D].Vezi tu apoi.Sau poate fac astia un pustiu de bine si-l desfiinteaza.[:D] Va [pup] pe toate ca-s pe fuga.Nici nu stiu cand a trecut saptamana asta de vacantza [bang] Georgiana-mami de Stefania [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/"]Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Foarte aiurita treaba aste cu portofoliul. Ma gandesc cu groaza ca peste o saptaman-doua avem brigada si nu stiu pe unde o sa scoatem camasa (ma refer la hartogaraie)id="purple">

 

Don't talk unless you can improve the silence!id="orange">

Mamiid="red">id="size4">

[indecis]&minunea meaid="orange">id="size4"> [zana] ( mai 2004)id="green">id="size4"> [*][*][*]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Scuze Melaniaid="red">.Am inteles gresit.Pana va invatz....

Miraid="red"> daca se anuntza brigada aveti grija.Am facut saptamana trecuta niste cursuri de perfectionare si ne spuneau ca asta-i primul lucru pe care-l cer.Portofoliul.Noua ne-au spus ca portofoliul trebuie sa contina asa: un CV, planificari, programa, proiecte unitati de invatare [bang], proiecte lectie [bang], teste de evaluare date [bang], fise de analiza si interpretare a rezultatelor la teste [bang], fisa inspectiei la clasa(daca ati avut), toate hartiile privitoare la perfectionari...si cam asta in general.

O tampenie. [bang] [bang] [bang]

Sper sa nu va fi stricat dispozitia [:D]

[pup] profesorimea.id="navy">id="Comic Sans MS">

 

 

Georgiana-mami de Stefania

id="Script MT Bold">id="size1">id="blue">

 

Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou!id="red">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mie mi se par multe inutile. De ce sa port cu mine in fiecare zi testele de evaluare date? Dar asta e, in invatamant functionam dupa formula Cooperativa munca in zadar. Am o intrebare, daca imi iau cancediu medical, nu pt a scapa de brigada, ci fiindca trebuie sa plec urgent din localitate ( asa s-a nimerit, din pacate) ce mi se poate intampla? Vreau doar trei zile, urmatoarele doua sa ma intorc la scoala. Risc oare ceva? E posibil sa mi se dea un calificativ necorespunzator din acest motiv, vreo penalizare? Don't talk unless you can improve the silence! Mami [indecis]&minunea mea [zana] ( mai 2004) [*][*][*]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...