Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Profesorii ....... la apel


Recommended Posts

  • Răspunsuri 228
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Neatza.Avand in vedere ca zi incepe scoala, va doresc un semestru cat mai usor.[pup] lorelai bun venit in club.[flo] mira nush ce sa zic de brigada.Incearca sa vorbesti cu directorul sa vezi ce zice si el. Eu azi nu am ore.Doar maine am 2 ore.Asa ca mai am o zi de vacantza.Sic! [:D] Pupare la profesorime.O zi si o saptamana faina va doresc Georgiana-mami de Stefania [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/"]Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragilor, am vb azi cu un coleg care a fost inspector general si mi-a zis sa stau calma ca daca va veni brigada din minister sigur nu ne va intra propriu-zis la ora pentru ca va fi nevoie de 40-50 de persoane ca sa faca asta.Deci vor cere documente scolare si chestii gen.Cred ca domnul stia ce stia!

Acum spuneti-mi si mie e careva implicat in comisia A.R.A.C.I.P ca eu sunt implicata si la noi la sc. nu s-a facut nimic pentru ca nu stim inca nimic. Vad ca pe site-ul edu-lui nu apare mare lucru. Pls. ajutati-ma!

 

 

lorelai

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

A inceput si scoala , deocamdata nu stiu nici planificarile pe unde sunt dar [majoreta] am o zi libera pe saptamana [:D].Cel care m-a suplinit era la 2 scoli si asa a rezultat miercurea libera , in experienta mea de 10 ani nu am mai prins asa ceva [cool]. Cu riscul de a deveni stresanta , o listuta nu face nimeni ? eu nu vreau, sa nu ma intelegeti gresit ,dar ne facem de kko [:D], exact noi sa nu avem una . Melania [fetita](14.01.2005) si mama Carmen [url="http://photos.yahoo.com/cofratu"][bum][/url] poze
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna, fetelor; eu trebuia sa sustin gradul I in 2008 (aveam colocviul dat+o preinspectie), dar din noiembrie 2006 am intrat in cic. poate cineva sa-mi spuna cum procedez cand ies din cic? mai bine zis, cand voi putea sustine examenul? peste inca doi ani? multumesc...

 

alexandrina, mamica si raluci (03.08.1997) si narci (21.09.2006), ingerasi

poze cu noi

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...