Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cine nu s-a spovedit niciodata?


Cristina_C

Recommended Posts

[:-)))]sa ma cracanez de ras cand mi-am imaginat cum a decurs acea spovedanie a ta, mate. de-aia nu se mai duce lumea la biserica si prefera sa creada "in gand" in sufletul sau. ca popii astia isi dau cu firma in cap.[:(!] daca n-ai norocul sa dai de la inceput peste un preot adevarat, e mai greu mai tarziu sa te apropii de Sfintele Taine eu personal l-am cunoscut pe parintele meu la 16 ani, l-am avut si la nunta la primul botez dar mi l-a luat Dumnezeu, lasandu-ma sa ma descurc singura, crezand poate ca m-am maturizat destul, pentru ca un alt preot n-o sa mai gasesc ca el[:(]
quote:
Originally posted by mate Citind ce ai scris,imi statea pe limba sa te intreb daca nu cumva ala era preotul batran de la Anrim.Am fost si eu la el la spovedit inainte de bac,eram copil pe atunci,preocupata numai de invatatura,nu ieseam din cuvantul parintilor,in fine,cuminte,cuminte.Si incepe ala sa ma intrebe daca imi place sa ma ating,unde ,etc.M-am facut ca nu inteleg prima data si cand a repetat intrebarea l-am intrebat foarte serios ce vrea sa zica,sa-mi explice,sa-mi arate daca poate ca eu nu pricep ce vrea[:D]...l-am batut cu propriile lui arme,a terminat rapid spovedania... Oana,mamica lu' Iepurici Alerg P'Aici[bibe](27 Nov 2004) [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/oimbroane/album?.dir=c80f&.src=ph"]Christinel[/url][copil] [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/oimbroane/album?.dir=143e&.src=ph&store=&prodid=&.done=http%3a//photos.yahoo.com/ph//my_photos"]New Zealand[/url] [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/oimbroane/detail?.dir=c80f&.dnm=c6d2scd.jpg&.src=ph"]Osama[/url] We may have different skin colours, but we are all PINK on the INSIDE.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 168
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Originally posted by Messa
quote:
Originally posted by mate Citind ce ai scris,imi statea pe limba sa te intreb daca nu cumva ala era preotul batran de la Anrim.
Ba da, acel porc de popa era... si ne fusese recomandat de jumate din babimea credincioasa cunoscuta de noi, ca e un popa bun si cu har.
mai messa, mi-aduci aminte de perioada cand lucram intr-un birou, cu multe femei- normal ca spurcatu' ala de popa era bun pt. babaciuni, dar nu pt. pustoaice- cand lucram in biroul ala am aflat ca noi, barbatzii, suntem mici copii la capitolul spurcaciuni sexoase- cocoanele alea m-au facut sa nu-mi mai doresc sa vorbesc niciodata kestii intime- in fiecare dimineatza ascultam raportul complet al orgasmelor/rateurilor/viselor erotice a f-o 7 fomei maritate- eeee, unde vreau sa ajung- aveam in birou si 3 sau 4 fete, de 18-25 de ani, astea, fara nici o exceptzie, nu povesteau nimic de genul asta!!! ce-i ok pt. o maritata, nu-i ok pt. o fata tanara... "Lui Dumnezeu trebuie sa-i fi placut oamenii prosti. Altfel nu ar fi facut asa multi..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bai ham, ia vezi cum vorbesti, adica ce e aia maritata/fata tanara? Ca acush imi iau burta dupa mine si dau navala pe capul tau (chiar, ar si trebui, sambata chiar imi iau acvariu mare si mai vreau plante) sa vezi tu daca mai indraznesti sa zici ca eu la varsta mea nu mai sunt nici fata nici tanara si zor nevoie si maritata! Magarule ce te afli! Popa ala tont trebuia sa-si tina fanteziile cu minore in frau si sa-si faca jobul de popa, nu sa ma intrebe pe mine mascari mascaroase de era sa-mi cada urechile! Ba, parol ca la faza cu masturbarea mi-a dat tampitul si ceva idei, ca la vreo cateva luni dupa aia am descoperit si treaba asta! [:-)))]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu cum am ajuns la subiectul asta. Super! Treceti-ma si pe mine pe lista nespoveditilor. Si la cata incredere imi inspira preotii ortodocsi nespovedita voi ramane. Eu am facut cununia religioasa la Domnita Balasa. Demult, in '99. Preotul a spus initial un tarif iar in ziua nuntii altul (oricum nu conta, important era gestul in sine). Apoi a mai venit cu 2 icoane (poza sub geam de sticla) f scumpe la cum aratau. Aceste icoane trebuiau sa le cumpere parintii si sa le daruiasca una mirilor si alta nasilor. Nici asta nu era o problema. Jenant era modul de prezentare. Culmea e ca atunci cand directorul meu mi-a vazut pozele de la nunta a zis: "Il stiu pe preotul asta! Cand am fost nas tot el a oficiat. Inainte ne-a spus o suma, dupa ne-a spus alta!"[:D] Mimsi si [copil] Alexia(10.09.2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by anya
Nu m-am spovedit niciodata si m-am casatorit in biserica (ortodoxa) si nu mi s-a citit vre-o molifta si am intrat in biserica la botezul copilului. In Bucuresti nu te intreaba nimeni de sanatate [:D] - si culmea, nici macar nu-s botezata.Anya
da, da' banu' l-ai marcat la tata-popa![}:)] "Lui Dumnezeu trebuie sa-i fi placut oamenii prosti. Altfel nu ar fi facut asa multi..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...