Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Iubesc un barbat incurcat cu alta


Recommended Posts

Sincera sa fiu nici mie nu imi pare prea logic!Iubesc foarte mult,sunt terminata,dar am relatii sexuale de cate ori mi se da ocazia cu altii!

Poate sunt de moda veche dar cum poti sa iubesti si totusi sa ii lasi pe altii sa te atinga,sa te sarute si sa faca s.. cu tine?

Asta nu mai e iubire,e obsesie!Il vreau dar nu pot fi pe primul plan din cauza unei "nenorocite"!!!

Puteti arunca cu rosii,dar,eu chiar nu inteleg lucrul acesta!Pai mai fata tu iti bati joc de tine din cauza unui ticalos?Cum spunea cineva mai sus,poti primii o boala,te nenorocesti dar ii nenorocesti si pe altii!

Gandeste la rece,cel putin incearca!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 76
  • Creat
  • Ultimul răspuns

dak te ajuta cu ceva sa stii k nu esti singura in situatia asta

si probl mea e asemanatoare cu a ta

noi suntem de 8 luni impreuna si acum 3 luni am aflat k el mai are o rel cu alta,mult mai mare decat el dar totul e in interes de serviciu

e vorba de o firma care i-a ramas ei dupa decesul tatalui si de care se ocupa el in asociatie cu firma lui,si singurul lucru pt care sta cu ea e leg asta pe care o au si nu se poate desparti de ea pt k ar pierde tot

el imi promite k in max februarie o sa incheie tot si k la vara o sa facem nunta,doamne ajua! sincer nu stiu ce sa cred

faza e k in toata perioada in care am stat cu el nu am mai avut ochi pt nimeni si la fel ca si tine am fost mai mult singura,simteam nevoia sa am pe cineva langa mine si aveam multe ocazii dar pt a nu ma simtii vinovata cu ceva nu am facut nimic

si uite de-aia cred k d-zeu ma ajuta si ne e din ce in ce mai bine

te sfatuiesc sa faci si tu la fel,nu sa ai pe altii doar pt k si el face asta sau pt k nu e cu tine cand iti doresti, astfel cand vine la tine il vei primi cu mai multa caldura si iti garantez k el va simti asta si te va resplati

te pupic, sa auzim de bine si ai mare grija de tine

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Madutzza, din cate inteleg eu, al tau are o relatie cu alta din interes iar tu esti de acord cu asta si-l astepti sa incheie relatia ca sa se insoare cu tine [alcool], desi ai fost mai mult singura.

O sfatuiesti pe ea sa accepte relatia lui paralela si ea sa il primeasca cu mai multa caldura, sau cum, ca nu sunt sigura ca am inteles! [bang]

 

May you always have Love to Share, Health to Spare and Friends that Care!

http://pg.photos.yahoo.com/ph/laura_bucharestlife/my_photos

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nanna si Elle_seb[pup][pup]

 

Din acest motiv sunt unele tratate asa pt ca sunt altele care le cred gogosile barbatilor. Ba inca ii mai si compatimesc. Saracii[bang][bang][bang]

 

 

 

 

Daniela

 

CRACIUN FERICIT

[pegeam][pegeam][pegeam][pegeam][pegeam]

 

 

"L'inspiration, c'est de travailler tous les jours."

Charles Baudelaire id="purple">

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Of!!!

Tu spui ca el "este incurcat cu alta"; te-ai gandit vreodata ca nu ea, ci tu e cea care 'incurca'???

Un barbat care inseala gaseste un milion de motive: e cu ea ptr. bani, e cu ea de mila, e cu ea dintr-un sentiment de vinovatie... etc., etc., etc. ... Si se gasesc multe sa si creada toate minciunile astea. Ia puneti-va pentru 5 minute in papucii celeilalte: sa fiti voi cea 'oficiala' si el sa va insele cu alta. Cum v-ar place? In acest caz ati veni pe forum sa va plangeti ca barbatii va inseala. OF!!! Adevarul e ca pe mine ma dezgusta tipul asta de relatii si as vrea sa nu va judec, dar nu cred ca pot. Iertat sa imi fie...

__________________________________________________

 

madutzza Posted - 27/12/2006 : 21:41:28

--------------------------------------------------------------------------------

dak te ajuta cu ceva sa stii k nu esti singura in situatia asta

si probl mea e asemanatoare cu a ta

noi suntem de 8 luni impreuna si acum 3 luni am aflat k el mai are o rel cu alta,mult mai mare decat el dar totul e in interes de serviciu

e vorba de o firma care i-a ramas ei dupa decesul tatalui si de care se ocupa el in asociatie cu firma lui,si singurul lucru pt care sta cu ea e leg asta pe care o au si nu se poate desparti de ea pt k ar pierde tot

el imi promite k in max februarie o sa incheie tot si k la vara o sa facem nunta,doamne ajua! sincer nu stiu ce sa cred

faza e k in toata perioada in care am stat cu el nu am mai avut ochi pt nimeni si la fel ca si tine am fost mai mult singura,simteam nevoia sa am pe cineva langa mine si aveam multe ocazii dar pt a nu ma simtii vinovata cu ceva nu am facut nimic

si uite de-aia cred k d-zeu ma ajuta si ne e din ce in ce mai bine

te sfatuiesc sa faci si tu la fel,nu sa ai pe altii doar pt k si el face asta sau pt k nu e cu tine cand iti doresti, astfel cand vine la tine il vei primi cu mai multa caldura si iti garantez k el va simti asta si te va resplati

______________________________________________

OK, tie ti-e "bine" (ma rog... ce fel de 'bine e asta, dar in fine!) dar EI??? Ti-ai pus vreodata intrebarea "Oare femeia aia ce simte?" Nu cred. Si daca gandesti clar si esti sincera cu tine insati, l-ai lasa. Sunt atatia barbati "neincurcati" pe lumea asta...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...