Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

maternitatea elena doamna iasi


cris1

Recommended Posts

Mai am cateva zile si voi naste la Maternitatea Elena Doamna din Iasi. As vrea sa stiu ce parere aveti de aceasta maternitate,cum este acolo, ce reguli sunt si mai ales ....cam ce preturi sunt, cat trebuie sa cotizez...la doctorita etc.Sper sa imi raspunda cineva, sincer sunt putin in ceata pentru ca nu stiu ce ma asteapta...ms
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Răspunsuri 1
  • Creat
  • Ultimul răspuns

trebuie sa sti din prima ca nu este tocmai un loc potrivit pentru a naste. nu vreau sa te speri, dar am fost in vizita la cumnata mea care a nascut acolo si m-am ingrozit. arata ca dupa razboi spitalul ala. pe langa asta nu au conditii bune pentru bebe. din cate am aflat la maternitatea asta se fac numai cezariene si te costa cam 150-200euro numai doctorul. ca sa nu mai pui la socoteala si ce trebuie sa dai la moasa, infirmiere si etc. daca nu dai bani te lasa sa te chinui pana nasti normal. bebelusii nu sunt tinuti cu mamele in salon, decat daca esti in rezerva si asta te cam costa 20lei noi pe zi. cam asta ar fi. mai bine te-ai duce la cuza voda ca e mai sigur. nastere usoara si sper sa fie totul bine!

cris si bebe bogdan

 

http://community.webshots.com/user/bogdidicris

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...