Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Clipe din trairile sufletelor noastre...(14)


Recommended Posts

Yagmur, doar ca se vede doar albumu "Yagmur" nici urma de [copil]

L-ai trecut la Public?

 

Alexandru

______________________

Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 301
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Wow, ce harnici ati fost azi, ce-ati mai scris...

Pe mine ma tem ca iar ma asteapta o noapte alba, de data asta insa "la datorie" langa Sara... ii iese al doilea dintisor si e jale mare :(( La primul a fost mult mai usor, acum insa plange foarte tare, iar mie mi se rupe inima cand o vad cum se chinuie.

 

Yagmur, ti l-am admirat pe Luca, e tare frumusel! Eu ajung la Cluj sambata dupa-masa, am trenul seara pe la 11. Poate vorbim maine pe mess sau te sun mai pe seara, ca mi-ar placea sa va vad.

 

Noapte buna!

 

Ameera si [copil] Sara

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Alex2

Marce [bis] si chiar mi-ai lipsit azi pe mess, ca daca erai tu nici nu deschideam acel subiect........................In ce priveste "rasfatul" esti simpatica, sa-mi spui ala micu, eventual uitandu-te in sus la mine, dar sa nu-ti cada palariuta din cap. Stii tu...1,85. [bibe].[/size=1]


id="quote">id="quote">TRADAREEEE! [duel]Va sa zica, cum nu dai de mine, cum fugi la alte fete. Te-am prins![:D]Si sa stii k esti "asta micu'.." ...acum toata lumea e! Vrei in [duel] sa ne duelam sau ..in kilograme sa ne masuram...?[:-)))]Si cistigator este...EUUUUUUUUUU![bis][pup]Marce[gravi][fetita] 32+POOOOOZEEEEE 2005-2006Vine bebelina mea, "nu-stiu-cum,k m-am razgindit"-Ioana!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza! Am apucat aproape 2 ore de somn, cand a inceput iarasi Sara sa suspine prin somn, m-am trezit si iar nu mai pot adormi. Asa ca mi-am zis ca daca tot am inceput sa ne mandrim cu copiii nostri cei frumosi, sa-mi aduc si eu contributia [:D]. Sper ca am reusit sa pun si eu niste poze cu noi.

 

V-am pupat, ma intorc la nani, sper. [pup]

 

 

Ameera si [copil] Sara

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...