Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Clipe din trairile sufletelor noastre...(14)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 301
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Neeeeeeeeeeeeee..............nu se poateeeeeeee..........cind sint eu pe aici si vorbesc singura,nu intra nimeni,cind lipsesc eu,se bat turcii la gura voastra.....

Pai o sa lipsesc mai des,ca-mi place sa va vaz asa vorbareti.....

 

Io am inceput nenorocirea,adica serviciul,cu alte cuvinte,de-aia am absentat,asa ca......absenta motivata.....!

 

In alta ordine de idei,astazi la serviciu,imi faceam deja sicriul.....ma doare spatele,oameni buni.Ma dor omoplatii de mor,nu e o durere acuta,ca la spondiloza sau altceva,e o durere intinsa,aproape ca o arsura,care nu ma tine,dar ma streseaza.....Din cind in cind se mai simte si in fata.....

Evident,ca primul gind a fost ca am ceva la plamini,gind care persista,ca durerea nu cedeaza la antiinflamatoare,nu cedeaza la antinevralgic,nu cedeaza la nimic.........

 

Deci.....acestea fiind zise,nu-s in oceanele mele......cine ma scoate.....

 

BRENDAid="purple">

 

[*]Un fulg pentru seara de Craciunid="red">[*]

 

COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAIid="limegreen">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu pe baricade, nu v-am parasit. Acum sunt singur, vali e la exa pana duminica. Asa ca pana atunci tb sa-mi fac de lucru pe aici.

 

 

 


"Exista femei carora nu le place sa faca sa sufere mai multi barbati in acelasi timp, asa ca prefera sa se dedice unuia singur : acestea sunt femeile fidele."

Alfred Capus

id="size1">

 

http://community.webshots.com/user/rilbuc

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara! [flo]

Brenda, un masaj, ceva?[b)]

Eu am fost prezent pe aici zilele astea, macar sa fac prezenta si-n avans. De luni incep si eu lucrul si voi intra mai rar. Acum mancam pufuleti si dansam pe melodia "Nu mi-e frica de Bau-Bau"[disco][disco]

Ril frate, bine ai revenit! [cheers] Si cred ca aici e cel mai bine sa-ti petreci timpul. [^] Eu asa am facut zilele astea? Ce faceam fara voi? [cusca]

Hai ca intru si pe mess putin.

 

Alexandru

______________________

Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am inteles acum, voi doua ati fost cu acelasi tip, care e un nemernic si-acum depanati amintiri [:D]. Gata, e ok. Pai voi vorbeati pe mess si continuati aici, de-aia nu intelegeam eu mare lucru. Marcela, ar fi ok si pentru mine sa vorbesc cu vreo ex-a de-a vreunui ex, daca e fata de treaba, n-am ochelari de cal.

 

Alex, fostul meu sot era de alta religie, dar s-a botezat ortodox cand s-a casatorit. Oricum el nu e prea religios. Tu insa cred ca nu vrei sa renunti la religia ta, de-aia e mai complicat.

 

 

 

_______

Poze noi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara:)

Sunteti f vorbareti,inca mai recuperez la citit:)

Eu sunt racita :( iau antibiotic si vit C + lichide cat cuprinde:)

Bebe misca din ce in ce mai tare sigur vrea sa fie atlet or ceva prin domeniu.

Marce felicitari pt 33 sapt:) mai ai putzin si o sa fii mamica:)

Yagmur,ai un bb superb multi pupici .

Bagheera iti tzin pumnii stransi!!!

Brenda esti idle de 3h pe ym

Pupici tuturor[gravi][flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alma, da, de asta spuneam de compromis, probabil ca e singura varianta care ramane, Insa a trece la o alta religie doar de forma mi se pare fatarnicie. Si sa primesc binecuvantarea unui preot in care nu cred e ca si cum ar fi o farsa. Iar "ea" stie asta. Eu nu stiu daca sunt dispus sa fac toate astea.

De ce ma gandesc la toate astea, ca parca am innebunit in ultimele zile. [bang]

E rau si sa te gandesti prea mult.[alcool]

Tot spuneam eu ca nu ma mai insor in veci. [^]

 

Alexandru

______________________

Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

E adevarat si ce spui tu, Alex, dar iubirea are resurse nebanuite. Gandeste-te ce e mai important pentru tine si apoi poti decide. Nu e obligatoriu sa crezi in preotul care te uneste cu femeia pe care o iubesti, dar intr-o familie frumoasa, intr-o noua sansa, poti sa crezi.

 

Cred ca e ceva in atmosfera... si pe mine m-a apucat! [:D]

 

_______

Poze noi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pe de o parte ai perfecta dreptate, dar ce uitam adesea este ca pe primul loc mereu trebuie sa fie Dumnezeu.

 

Alexandru

______________________

Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...