Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clipe din trairile sufletelor noastre...(14)


Recommended Posts

Buna seara!

 

Am prins in sfarsit 10 minute de pauza... am muncit asa de mult zilele astea incat am impresia ca m-am intors din vacanta de cateva saptamani, nu de 3 zile. Sara imi umple aproape toata ziua, asa ca nu ma pot apuca de lucru decat dupa 12 noaptea. In timpul zilei o mai tin langa mine uneori si ii citesc ce traduc sau cursurile pe care le pregatesc, dar isi pierde interesul destul de repede :) Iar singura nu prea sta, ii trebuie companie, entertainment ... Oricum, nu stiu cat mai rezist in ritmul asta, cred ca o sa incep si eu sa caut o bona. Problema ar fi ca nu imi trebuie decat pentru vreo 4 ore pe zi si din cate am auzit pana acum, toate vor sa lucreze 8, chiar 10 ore pe zi...

 

Yagmur, asa de rau imi pare sa aud cum se chinuie Luca :( Si din pacate unii copii nu reactioneaza la nici un medicament pentru colici, cu Sara le-am incercat aproape pe toate si degeaba... Sper ca in cazul lui Luca sa nu fie asa, si sa-i treaca repede. Il pup cu mult drag!

 

Bagheera, multa sanatate amandurora! Ce varsta are bebe?

 

Eliza, foarte frumoase poze. Mi s-a facut dor de iarna... aproape ca am uitat cum era.

 

Ameera si [copil] Sara

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 301
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Eliza, superbe peisaje! Eu sunt o friguroasa, insa mi-ar placea sa ma joc un pic in zapada, la cum arata ea in pozele tale.

 

Ameera, poate reusesti sa gasesti o bona si pentru program scurt, ai nevoie si tu de putin timp liber, ca n-o sa rezisti in ritmul asta, cu lucrul dupa miezul noptii.

 

Acum am vorbit cu Cati, avea in vizita pe Ril si pe Brenda. Radu se simte bine, ea e optimista, ma bucur foarte mult ca a trecut si hopul asta. Spre sfarsitul saptamanii cred ca o sa iasa din spital. Pupici la baietel curajos!

 

Bagheera, shopping in Germania? Bravo voua! Norocul meu e ca nu-mi place sa fac cumparaturi, le fac doar de nevoie, dar de placere, ioc! Sanatate multa lui Mark, iar tie odihna cat mai multa!

 

Marce, poate te insoteam si eu in Mall, ca-mi trebuie si mie niste cizme lungi cu toc inalt, dar desi vin in Bucuresti vineri seara, sambata dimineata ma imbarc spre destinatia de vacanta [:D].

 

Alex, Gabi, doar lasati cafeaua si plecati?

 

Miha, mai vino si tu pe la noi!

 

_______

Poze noi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oh, nu, Alma, am venit si la cina. Marce face cinste cu cartofi prajiti. Mi-a spus mie o pasarica. [alcool]

 

[flo] [cheers]

 

Claudiu a adormit singurel in cort, denaturatul de tac-su mestereste messengerul. Soarecu a papat ferestra de mess.[bang]

 

Alexandru

______________________

Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miria Cristina [flo] ne bucuram ca ai mai trecut pe la noi. Sper ca singurul motiv e sa ne feliciti ca suntem atat de uniti. Iti dorim toate cele bune! Tu ce mai faci?

 

Alexandru

______________________

Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by miria_cristina

Ce gasca unita sunteti voi![flo][flo]va invidiez![flo]


id="quote">id="quote">Inca mai primim membri, inscrierea e gratuita [;)]
"Exista femei carora nu le place sa faca sa sufere mai multi barbati in acelasi timp, asa ca prefera sa se dedice unuia singur : acestea sunt femeile fidele."Alfred Capusid="size1">http://community.webshots.com/user/rilbuc
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miria Cristina, dar numai ca simpatizat. [detectiv]

 

Stiu ca ne-ai felicitat, insa spuneam ca numai sa ne feliciti, nu as dori sa indeplinesti conditiile de a fi mama singura ca sa fi membra aici. Doar ca simpatizant.[flo]

 

Alexandru

______________________

Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nop, nu mai sunt cartofi prajiti, decat daca mai gatim special ptr dumneavoastra. Burticutza noastra a disparut cu ei si cu net cu tot.[alcool]

 

 

 

Alexandru

______________________

Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...