Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clipe din trairile sufletelor noastre...(14)


Recommended Posts

Am terminat salata,am terminat piftia,ca nu ne-am saturat la Craciun si am mai facut una acum,am bagat si niste varza la cuptor,maine mai am citeva de facut si gata.....

 

Si....stiti povestea cu ala care si-a luat camera de filmat si se filma singur de dragul camerei? Asa fac io cu digitalu' asta,am pozat toate mincaricile pe care le-am facut.....va arat io meniu' maine,sau poimaine,sa salivati din plin si sa vedeti ca-s buna de maritat.....poate imi faceti o lipeala,ceva.....

 

Noapte buna,copii!

 

BRENDAid="purple">

 

[*]Un fulg pentru seara de Craciunid="red">[*]

 

COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAIid="limegreen">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 301
  • Creat
  • Ultimul răspuns

[pofta] uite Brenda eu deja salivez... vreau sa vad pozeeeeee!!!!!!!!

Dar maine asa vei saliva si tu daca am sa povestesc cum a fost la piscina[:D]

Azi maaaare eveniment: am primit pensie alimentara de la iepuroi, retro pe 3 luni!

 

Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu]...nu dorm...!

 

Am dormit de la 8 seara la 10 ...si acum sint fresh! Pina acum am calcat hainutze pt bebelina ...Intre timp mi s-a facut fomitza...nimic nou, nu? Aveam o conserva de fasole verde si am vrut sa o fac salata cu ulei si otet. Mmmmmmm...ce fericita eram[yum][pofta]! Numai k ...nu am apucat sa gust de doua ori ...k era asa plina de atze k in 2 minute am cedat nervos si ..am aruncat-o la gunoi![:(!] nu se putea minca...

 

Eiiii... vad k Brenda a iesit din greva..Bine ai venit inapoi! [pup] Acum sintem din nou o [grup].

 

Octav, bine ai venit pe la noi! Iti dau un pont...muta-te in gara de nord, cica au conditii mult mai bune ...au reamenajat-o...

 

Fetelor si nu numai... Am o propunere! Sa vedeti ce mi-a trecut prin cap. Ce-ar fi sa stabilim o zi din saptamina, pt o intilnire a noastra, care sa ramine constanta. Locatia va fi preferabil, la cele care stau singure (fara parinti ...bunici..soacre...brrrr). Facem prin rotatie cu locatia. Gazda nu are nici o obligatie...cele care venim in vizita, putem pune citeva zeci de mii la un loc si luam niste suc...si uite asa stam si noi la o BIRFA MICA! (Eu stau singura..apropo...intr-o garso ..dar e suficient loc, zic eu). Poate asa ne vedem si noi mai des... Sa nu dati cu [zid] ..e doar o idee![help]

 

In alta ordine de idei..scurgeri nu mai sint, totul pare ok. Luni ma duc la dr ginecolog sa [blabla]. Sper sa nu imi dea tratament dupa ureche. Din pacate, tre sa fac ceva si sa iau ceva, k ma apropii de momentul "X" si ar trebui sa fiu ok, sa nu favorizez aparitia unor complicatii.

 

Hai va pup si noapte buna ...cui poate dormi,

 

 

Marce[gravi][fetita] 34+

 

POOOOOZEEEEE 2005-2006

 

 

Vine bebelina mea, "nu-stiu-cum,k m-am razgindit"-Ioana!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

 

Brenda, ce ma bucur ca ai revenit!!

 

Marce, eu salut initiativa cu intalnirea, mi se pare o idee faina. Acuma cand ai zis ca ai calcat hainute mi-am amintit ca am si eu cateva puse de-o parte pentru tine, daca le mai vrei. Fain numele bebelinei, chiar voiam sa-ti spun si eu ca dintre cele 3 variante Lara e cel mai deosebit. Kara parca suna prea dur, iar Sara e mai nou pe toate drumurile[bang] .

 

Noapte buna!

 

 

 

Ameera si [copil] Sara

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am dormit si eu de la 00 la 2. Luca crede ca e suficient... acum iarasi incerc sa-l calmez.... in ritmul asta poate reusesc sa dau jos toate kilele luate in sarcina si inca vreo 15 pe deasupra.... mi-ar placea!!!!

Brenda, ce am poftit la salata ta... si Marce, chiar si la fasolea ta atzoasa....

Vise placute!!!

 

 

Yagmur - mami de Luca (19 decembrie 2006)

poze Luca

 

 

varsta Luca

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'na ziua!

 

Nu va las in ceatza,va arat tot meniu'diseara,va promit....[yami]

 

Io ridic mina ca am ceva de spus: l-am invitat pe domnu' Octav sa vie in gasca noastra.Vad ca a onorat invitatia si imi pare bine ca se inmultesc barbatii aici,ca cica e bune grupurile mixte.

Cind o veni rindu' lui,ne stringem la el in gara Basarab,daca nu s-o muta la lux in Gara de Nord pina atunci.....

Deci,Octav,bine ai venit![bum]

 

Mai subscrie cineva la ideea cu intilnelile? Io da,desi la mine sintem deja 5 in apartament(si Octav mai batea apropouri),dar daca nu va deranjeaza,o comitem si la mine.

Si io propun altceva,la intilneala sa comandam cite o pizza,ceva,ca sa nu fie nici un deranj pentru gazda,cred ca e mai bine.[papica]

 

Ma duc sa pregatesc ce mai am,ca,am uitat sa va spui,am fost si la munca azi,breeee.......[bang]

 

 

BRENDAid="purple">

 

[*]Un fulg pentru seara de Craciunid="red">[*]

 

COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAIid="limegreen">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

BRENDA - Ce mancarici bune faci! [flo]Si ce prietena buna esti![:I]Poate ca oamenii, in anumite momente nu s-ar mai simti singuri sau pesimisti, daca ar avea macar un prieten ca tine!

 

R_MARCE - I-ai ales fetei un nume deosebit si frumos! Super![pup]

 

Cristina si D[bibe]amiana (5 nov 2004) http://photos.yahoo.com/miria_cristina

 

"Treci din lumina in umbra pentru a face loc altora."

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Marce, imi place acest nume! E super!

Idee buna cu intalnirile , imi pare rau ca sunt departe:(((

Mama, ce partida de inot am tras azi!!! Am inotat si in locul vostru! Apa curata, aburinda, 35 de grade... suuuuper!

 

Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...