Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clipe din trairile sufletelor noastre...(14)


Recommended Posts

Neatza...

 

E dimineata pt mine...k iar an adormit la 4.[bang] Dar deja m-am obisnuit cu noul program. Singura kestie care ma oftica rau, e k nu pot dormi cit imi place, pt k am numai doua parti, stinga si dreapta, si amindoua amortesc rau in timpul somnului sau ma dor raaauuu articulatiile bazinului si restul oaselor. Asa k, in final, a trebuit sa ma trezesc si sa ma ridic din pat...k sa folosesc si o alta "latura" a corpului meu ...si anume fundul![bang]

 

Yagmur, imi pare rau iubitzica, k iti e asa greu. Cred k oricine clacheaza de la oboseala. Offff...cind ma gindesc ce ma asteapta![help] Ar trebui totusi sa vii la Buc ...macar 2 sapt-1 luna. Mai treceam prin rotatie pe la tine...

Apropo...am mai citit la "fulgusori de nov-dec" si am vazut k ...Luca umbla dupa alte fete! [V] Rushinica...

 

[pup] fetele... ma bucur k va place numele ales pt bebelina mea!

 

Miria, Octav...ziceti-ne si noua mai multe despre voi. Dar nu "povesti din gara" ...ci cite ceva real, care sa ne ajute sa va cunoastem un pic.

Miria, unde stai in Buc? Zi-ne si despre bebe ...

 

Azi...avem program meseriash. In sfirsit ne-am mobilizat si 4 dintre noi (adik Brenda, Yana, Ameera si cu mine) vom incepe programul de vizite la ...domiciliu! [:-)))] Mergem pe la Miha sa o vedem si sa stam la o birfa mica...sau mare...vedem noi! O sa facem si pozeeeee... Sic Sic....

 

BRB... ma duc sa imi mai iau o cana de cofi,

 

 

 

 

Marce[gravi][fetita] 34+

 

POOOOOZEEEEE 2005-2006

 

 

Vine bebelina mea, Lara-Ioana!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 301
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Ahhh...Yagmur, am citit k vrei sa cumperi "batista bebelusului". Eu zic sa te mai gindesti. Nu toti copiii o suporta din cauza zgomotului si ...sincer, parerea mea, k nici asa igienic nu e, sa o folosesti cu aspiratorul. Oricum, am citit pareri diferite... Uite, Bagheera o are si ea iti pote spune din experienta.

Apropo...Bagheera, imi pare rau k sinteti bolnaviori inca. Speram sa te avem printre noi la plimbarica de azi.

 

In alta ordine de idei...cred k si Bagheera ar vrea sa intre la joc. Oare e prea tirziu sa o faca acum? Sau sa il astepte pe celalalt? Voi cum ziceti?

 

 

Marce[gravi][fetita] 34+

 

POOOOOZEEEEE 2005-2006

 

 

Vine bebelina mea, Lara-Ioana!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Yagmur, asa ca idee... ai ham pt purtat bb? Leaga-l frumos si afara cu voi!!!! Cumpara una-alta, nu lucruri grele, ai grija sa nu cari. Nu va fi mai bine cu colicile, dar tu te vei simti mai bine daca iesi un pic.

Marce imi pare rau, trebuie sa te contrazic. Batista bblusului este pefect igienic, se poate fierbe, si nu e asa de chinuitor ca si pompita. Totodata nu dureaza asa de mult scosul mucilor, si scoate si cantitativ mai mult. Oricum, orl-istii recomanda batista mai mult decat pompita sau betisoarele. Crede-ma, Robert si acum la aproape 10 ani cere aspiratorul daca nu iese totul din nasul lui. Si zice ca nu-i dureros, si e tare bine dupa apirat. Lili e cam disperata cand vede aspiratorul, dar ne descurcam. Ea cu urlete, eu cu forta[:D] Insa stie si ea ca e pt binele ei.

 

Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca i-ar fi greu Bagheerei,ar insemna sa-mi trimita mie 500 de mii si lui Miha 500 dintr-o data,dara daca ea vrea,eu n-am nimic impotriva si sper ca nici ceilalti.

 

dar cum facem cu rindul? E dispusa sa astepte sa fie ultima?

 

 

BRENDAid="purple">

 

[*]Un fulg pentru seara de Craciunid="red">[*]

 

COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAIid="limegreen">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu n-am nimic impotriva sa intre si Bagheera, si chiar ii cedez locul meu, adica eu sa raman ultima pe lista, si ea penultima. Pt ca dupa calculele mele, mie imi vine randul in iulie, insa noi primim in iulie salariile pe toata vara (si apoi nici un ban pana in octombrie), deci in luna aceea chiar o sa stau bine cu banii. Luna urmatoare insa.... va fi cu totul alta poveste :)

 

 

Ameera si [copil] Sara

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua!

Ce va invidiez!!! Daca stiam, ramaneam si eu in Bucuresti pana deseara, nu ma mai intorceam acasa, dar n-a spus nimeni nimic [:(]. Dupa cum vedeti, n-am mai plecat in vacanta, va vine sa credeti sau nu, dar nu m-am putut urca in avion si pace! Din pacate...

 

Yagmur, imi pare rau ca se chinuie Luca si tu o data cu el!

 

Mi-au venit din nou banii inapoi de la Miha. Mihaaaa, trimite un cont bun, in lei daca se poate!

 

 

_______

Poze noi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by brendamitran

Eu cred ca i-ar fi greu Bagheerei,ar insemna sa-mi trimita mie 500 de mii si lui Miha 500 dintr-o data,dara daca ea vrea,eu n-am nimic impotriva si sper ca nici ceilalti.


id="quote">id="quote">Iar daca i-ar fi greu sa trimita 2 x 50 ron, nu iti trimite tie si cand ii va fi randul ei, nu ii vei trimite nici tu. Depinde de ea cum vrea.
"Exista femei carora nu le place sa faca sa sufere mai multi barbati in acelasi timp, asa ca prefera sa se dedice unuia singur : acestea sunt femeile fidele."Alfred Capusid="size1">http://community.webshots.com/user/rilbuc
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Seara buna!

 

Acum veniram de la MIha,am stat ceva,nu ne-am incurcat.....

Revin mai tirziu si cu pozne,ca e musai...

 

Ril,e corecta si varianta ta,vedem noi pina la urma cum facem....

 

Alma,nici noi n-am stiut nimic sigur pina aseara,iar eu daca stiam ca pleci,nu m-am gindit ca as putea sa te mai anunt seara,am presupus ca esti acasa deja.

 

Ma duc la baita si revin cu poznele.....

 

BRENDAid="purple">

 

[*]Un fulg pentru seara de Craciunid="red">[*]

 

COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAIid="limegreen">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

BRENDA

am savurat cu placere meniul prezentat de catre tine ,o adevarata incintare à papilelor gustative cu atit mai mult cu cit n-am mai gustar muraturi ,salata de boeuf si altele de 6 ani de zile de cind sint aici [alcool][alcool]

Nu te intreb cite calorii contine fiecare 100 de grame din bucatele prezentate caci "de toute façon" eu nu iau in greutate nici un gram asa ca :[bis][bis]merci din suflet.............pentru poze![flo][flo][flo][flo][flo][flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...