Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sa fie asta sfirsitul?


Recommended Posts

Kasemada,ai dreptate nici o femeie nu merita sa stea linga un barbat care nu o respecta si sa mai chinuie si copilul ,dar eu tocmai pentru fetita stau,ca sa aiba ambii parinti. Incerc sa schimb lucrurile in bine .Nu vreau mai tirziu sa-mi spun ,mai trebuia sa mai incerc si asta.Dar daca la final,nu se schimba nimic si consider ca am facut tot ce a depins de mine sa fie bine dar fara nici un rezultat atunci imi iau fetita si asta e....Deocamdata ,este bine,se comporta frumos cu mine .Sa de-a Dumnezeu sa fie bine.Te pup
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 36
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Am vazut odata un pui de catzel mic si dragalas de nu mai puteai. Mergea dupa tine ca (,) "catzelul" f f incantat. Daca trecea altcineva pe langa el, schimba directia si se lua dupa persoana aia, la fel de incantat [:D].

 

Cam asha si cu barbatzii ... nu-i tine memoria si uita care e exact patul in care se baga seara. Mereu trebuie sa le aduci aminte cu ceva. Sau ca palma pe care i-o da Bula nevesti-si si vecinul intreaba "da' de ce omule ca n-a facut nimic". Si raspunsul era in 2 variante:

- sigur a facut ea ceva

- las' sa-si aduca aminte cand o sa vrea sa faca [:D]

 

 

 

Never say NEVER.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

AYLLA,chiar imi era dor de tine.Pai ne-am mai certat de 2 ori intre timp dar am reusit sa trecem peste.Acum sunt un pic necajita ca trebuie s-o operez pe cea mica.Are chisti la ochisori si saptamina viitoare trebuie sa ajung la Bucuresti.Doamne ajuta.

Iti trimit multi pupici('[pup]')('[pup]')('[pup]'('[pup]')si sa ne auzim cu bine.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...