Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Iasule, mandra cetate! (47)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 324
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

mey, de cind n-am mai intrat au aparut subecte noi ca asta cu mosu` despre care n-am inteles insa cum se desfasoara si mai era ala cu cupiii orfani da` m-am pierdut pe drum... so, imi face si mie cineva un rezumat scurt, dau o bere, ca-s crizata rau cu timpu` Carmen, Ilinca, Ionut tzucurei de tzucurei [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/m_costin/my_photos "]1[/url], [url="http://community.webshots.com/user/carmen_p100"]2[/url], [url="http://community.webshots.com/user/carmen_p200"]3[/url], [url="http://good-times.webshots.com/album/509110234kKvmJG?start=0"][jamaica][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, da...vine si Dodo, sigur...pai, cum altfel...numa ca mami lui e asa de ocupe [xx(] incat numa va citeste, nu mai si scrie....si sa stiti ca eu eram aia cu ideea de cadou tip momeala, al meu cupil cred ca se va teme putin de "moshu roshu" asa ca un stimulent ceva ar fi nimerit. Incerc sa mai intru de acasa, daca ma lasa treaba dinaintea sarbatorilor. [pup] lui Bobo aime si [copil] Vladimir
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia] Anca, banuiam eu! [:D] Carmenp, duminica, 17 decembrie, ora 17 ne adunam la Centru sa il asteptam pe Mos, care urmeaza sa apara la ora 18 si sa stea o ora, timp in care va imparti daruri si va sta de vorba cu copiii. Intrarea e 10 RON/copil, cadoul consta din cateva fructe si ceva dulce si intra in pret. La intalnirea precedenta s-a inceput strangerea banilor pt o actiune de Craciun, sunt pana in momentul de fata 1,8 milioane lei. Ideea era sa cumparam cele necesare pt ceva fursecuri/prajituri si ingerasi de ciocolata, pe care s-au oferit Liliana si inca cineva sa le faca, plus alte dulciuri si sa facem pachetele pt copiii din ghetou. Momentan banii sunt la mine, la fel ca si colorantii pt prajituri adusi de Liliana. Apropo, Gabi, ai aflat cati copii sunt? Danna, mami de printese
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana ti-am trimis PM. Please raspunde-mi.......... In fine, sunt pe fuga maine plec la Bucale si nu am terminat ce am de dus acolo. Adriana, iti trimit si tie mesajul cum reusesc sa ma adun. Alpicot, in principiu, daca nu ai terminat de cautat, pe miercuri suntem inapoi in Iasi asa ca, de joi puteti veni oricand. Gabriela, ai ajuns sa inchiriezi domeniul? Va pa ca plec. Pa. "La plus belle russe de diable est celle de nous persouade qu'il n'existe pas" - Baudelaire
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Listuta [:)] 1. Robert (Miha) 2. Ruxi (Danna_36) 3. Maria-Raluca (g Ioana) 4. Raisa (Alipiticot) 5. Andrei (Ionika) 6. Stefi (amironeanu) 7. Radu (amironeanu) 8. Mihai (amironeanu) 9. Copil de Buli [:D] (cu scuzele de rigoare, ca nu mai stiu cum il chiama si nici in listuta nu esti. Apropo, nu vrei pe listuta?) 10 Dodo (Vladimir de Aime) Danna, mami de printese
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Merci Danna de raspuns. Noi vrem sa venim, adica eu si tati vrem sa-l vada Calin pe Mosu. Nu stiu cum va reactiona, dar faza e ca nu stiu la cat putem veni. Deci daca micul doarme mai bine la pranz, venim cu toti copiii. Nu stiu sa-ti dau un raspuns sigur, dar in principiu venim. Constanta si Calin Calin - cel mai frumos poem al vietii noastre http://pg.photos.yahoo.com/ph/constanta_pravat/my_photos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by ionika
HELP ME! Spuneti-mi o frizerie pentru copii, auzisem de "Ciufulici" sau asa ceva! Ioana&Andrei
Cea de pe B-dul Cantemir insa nu mi-a placut cum l-a tuns pe Alex. In sensul ca i-a lasat ciufi, etc, si asta in conditiile in care chiar a stat cuminte copilul. Au scaune masinute si motocicleta si pot convinge copilul sa stea cuminte "La plus belle russe de diable est celle de nous persouade qu'il n'existe pas" - Baudelaire
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele, am vizionat Mosul, e misto si costumat si "civil"[:D], are un costum ca la carte si pare profesionist. A ramas asa cum am spus deja, ne intalnim la 17, iar la 18 incepe "programul" cu Mosul. Va rog mult de tot sa nu intarziati, mosul la ora 7 pleaca, sa nu ziceti ca n-ati stiut [:D]... Connie, eu zic ca merita efortul de a reorganiza putin ziua de duminica, pentru a ajunge la timp, e un moment care nu trebuie ratat [:)] Nu uitati aparatele de fotografiat. Sper sa am si eu unul pentru eveniment... Carmen, trimis PM cu noutati.[alcool] Danna, mami de printese
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...