Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Iasule, mandra cetate! (47)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 324
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Alina, superbe pozele. Dar parcu Copou l-ati vazut noaptea? Au un bradut impodobit si aleile luminate...l-am vazut din masina si chiar mi-a placut. Primaria luminata, Mall Moldova la fel, dar ati vazut ca in stanga prefectura n-are nici un bec? Daca nu esti iesean si treci noaptea cu masina nici nu-ti dai seama ca ar fi vreo cladire acolo in stanga inainte de Mall Moldova. Sa va povestesc o faza draguta cu Matei:aseara mesteca un covrig sau nu stiu, oricum avea gura plina, si mesteca alene, cu buzele ridicate sa i se vada dintii, si plimba alene prin gura...imi zice ca el e cerb, "ca asa manaca cerbii". M-am distrat de n-am mai putut...A vazut el la un desen cu Mickey Mouse... O zi frumoasa,cafeaua mai tarziu, Gabriela si baietii [dual]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ionika - din cate stiu este la Aspen, in Statele Unite! daca obtii vreodata numarul asistentei, sa-mi spui si mie! si in alta ordine de idei, ce faceti pe pagina 22?! cautati subiectul nou, il deschid dar deocamdata fara prima pagina/fara listuta.
Never underestimate the power of human stupidity. - A. Einstein
[hippi] Cristina si Vlad [bonjovi]
[*]2007 - anul in care mi se implinesc visele toate![*]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noua nu ne mai face nimeni capitol nou?[?] Edit: abia dupa ce am postat am vazut mesajul tau Cristina... Am fost intr-un gand[^] Iasul de Sarbatori: http://pg.photos.yahoo.com/ph/ralnied/album?.dir=/af83re2 Fuego--Iasi--23 noiembrie 2006: http://good-times.webshots.com/album/556103784FkXpah
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...