Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Iasule, mandra cetate! (47)


Recommended Posts

Dana, te rog scrie-mi maine dimineata pe mesenger sa-l sun pe dl de la "Salvati copiii" si sa va dau un raspuns concret sa vedem cand fac ei rost de Mosh si cum ne organizam. Mai avem o donatie de 50 euro din tari straine. Carmen, nu am resit sa reactivez domeniul, am cumparat unul nou, deci noua adresa va fi: www.bonata.ro dar probabil maine va fi ok...in 24 de h ne-au promis. Trebuie oricum sa-l reactivez si pe cel vechi ca sa pot redirectiona de acolo spre cel nou. Carmenp, tu la cat ajungi la serviciu de obicei? Ca ti-as face joi sau vineri dimineata o vizita pe la 8 si un sfert sau si jumate. Pupici la toata lumea, Gabriela si baietii[dual] Adriana ce mai faci?[flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 324
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Dana, merci, din nou :) pe cupil de Buli il cheama Matei si e nascut pe 1 ianuarie 2004 ma bag si eu cu bani pt. Craciun. despre ce ghetou e vorba? te sun la sf. saptaminii sa ma informez pt. duminica, aici sigur iarasi pierd firul. si tot atunci as vrea sa aduc si banii. daca trebuie mai repede, mai trage-ma de mineca pe pm. [pup] [hop]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am ceva ciocolata ramasa de pe la ultimele evenimente cand am facut ingerashi, asa ca ce mi-a ramas (vreo 2 kile) le transform in ingerashi si le aduc duminica. Deci sunt in trecere si eu cand vine Moshu' :D. Daca doriti ma ofer voluntar sa stau si sa fac poze, eventual sa si filmez, daca are cineva camera. Asta ca sa va prind pe toate mamicile cu puiutii si pe mos in poza/camera. [pup] tuturor Liliana http://pg.photos.yahoo.com/ph/lgireada/my_photos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Stiam eu ca Mosul asta chipes nu va va lasa indiferente![il] Liliana, e bine cum zici tu, si cu ingerasii si cu pozatul. cred ca vom avea aparat atunci si daca vrei poti face tu ceea ce ma gandeam sa fac eu, adica sa fotografiez fiecare copil, cand ii vine randul la Mos. Ar fi grtozava o camera, dar dintr-asta chiar nu am din pacate si nici nu stiu de unde as putea face rost de una cu imprumut... Elbi, nu s-a hotarat inca cine si ce ia, ori pentru cine [:D] Ne miscam greu din cate vad. Eu am zis "dulciuri" asa, la modul general, si eu cred ca e bine sa luam si fructe... Danna, mami de printese
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!! Dragelor am vorbit acum cu dl de la "Salvati copiii" si ei au pus serbarea pt copiii de care vorbeam pt maine la ora 17 (ca atunci e disponibil mosul). Daca vreti sa directionam banii acolo, eu zic sa incercam azi sa facem o definitivare de fonduri, ca maine dimineata cel tarziu sa cumparam dulciuri si fructe. Vor fi 30-35 copii cu varste intre 6 ani si 16. Dana spyunea ca am putea face pachetele la ea la firma, cine vrea sa mai aduca bani, e bine sa-i duca la ea la firma, ca acolo e mereu cineva sau poate ne salveaza Andrea, daca are timp, desigur. Asteptam reactii. Eu am nr de tel 0723652525 sau 0741214080. Pupici, Gabriela si baietii[dual]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata, iata ca timpul e mult mai scurt decat mi-am inchipuit, astazi trebuie musai adunati toti banii pentru actiunea de Craciun privind copiii din ghetoul Dacia, (daca mai doreste cineva sa dea) in seara asta trebuie facute dulciurile (daca fetele care au spus ca le fac sunt disponibile) si maine cumparaturile si pachetele. Maine sunt la firma de dimineata pana seara, nu vad cum as putea participa la cumparaturi, dar sunt disponibila pentru impachetat daca se face asta la Centru... Elbi, Liliana, mai e timp de facut fursecuri si ingerasi? Acum imi dau seama ca nici nu avem unii numerele de tel ale celorlalti...oooof, ce ne-am mai organizat [:)], [bang], [alcool]... Nr meu de tel: 0726.312704. Danna, mami de printese
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...