Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

sa-i spun ca o inseala?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 40
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by Luna_2007
quote:Originally posted by Elise

hanako2004id="red">,zau ca ma dor okii daca incerc sa citesc ce-ai scris. [wow]Si cre' ca era interesant, totushi... daca nu avea roshul ala turbat.Elise


id="quote">id="quote">Sa folosim mai multe cratime, fetelor [pk][pk][pk][pk]
id="quote">id="quote">[V],[V],[V]!!!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

lasa-ti ,domle,oamenii in pace!

foarte urat sa te bagi in casniciile altora.

 

 

 

 

 

,,Iaca id="red">si id="blue">eu id="yellow">peid="green"> aiciid="purple"> maid="red"> bagid="blue"> inid="yellow"> seama...id="green">poate id="purple">invatid="red"> siid="blue"> euid="yellow"> cate id="green">cevaid="purple"> deid="red"> la id="blue">cineva...id="yellow">sauid="green"> maiid="purple"> invata id="red">siid="blue"> altiiid="yellow"> deid="green"> la id="purple">mine,,id="red">

 

Did="red">aid="blue">nid="yellow">aid="green">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu i-as trimite anonima, de ce sa nu am curajul propriilor mele actiuni? Si apoi, ce "greutate" morala ar putea avea o anonima?

 

Eu zic ca si crisalida trebuie sa-si asume raspunderea, daca simte ca trebuie sa spuna adevarul si e convinsa ca face un lucru bun.

 

crisalida, te-ai mai gandit? Ai mai cantarit motivele pro si contra?

 

Ca sa descoperi America, uneori e suficient sa pleci din Spania.

 

Felicia

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am gasit un pretext idiot si vineri m-am dus la scoala unde preda.ne-am intalnit si am avut ragaz vreo 20 min pt o tigara.

am atins usor subiectul care ma interesa.

am ajuns la concluzia ca ea stia ca el o mai inseala din cand in cand. de unde?

am intrbat-o ce face sotul ei?mi-a raspuns ca a fost un pic avansat si ca acum se ocupa de depozitele si garajele firmei.

am replicat ca e mai bine, mai sigur, macar nu mai sta cu grija daca mananca, ce mananca, daca doarme, cum doarme...

in acest moment mi-a taiat-o scurt si cu zambetul pe buze : cu cine doarme...

nu am insistat mai mult, dar, din ce mi-a mai povestit am intel;es ca accepta situatia asa cum e, are un copil de crescut, au realizat cate ceva impreuna, ca e constienta ca daca s-ar intampla ceva , ar ramane singura toata viata si nu-si poate permite luxul acesta.

chiar daca face sex o data la doua luni, si situatia nu e mareu buna, faptul ca e Doamna X si ca are un anumit statut ii e deajuns.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Decizia ei este a ei si ea poarta raspunderea pt. propria ei viata. Sa fii convinsa ca numai bine nu ii este cu adevarat (indiferent ce spune, ca vorba neamtului, oamenii spun multe cand e ziua lunga).

 

Nu te simti usurata acum? Macar ai incercat sa-ti eliberezi constiinta. E si asta ceva. Si ai invatat pentru tine personal ceva din atitudinea ei. E bine.

 

 

 

Ca sa descoperi America, uneori e suficient sa pleci din Spania.id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...