Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Robot de bucatarie


mitumac

Recommended Posts

  • Răspunsuri 43
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Eu am un robot primit nu e de firma (ma rog ceva scrie pe el oricum[:D] )dar face treaba buna. Singura chestie care nu am facut-o este framantatul. Nu cred ca al meu robot stie asa ceva . Eu nu vad intre accesorii nimic cu care s-ar framanta. Ma ajuta careva? Cum arata accesoriile cu care framantati voi aluatul?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am Moulinex Odaccio 3. Foarte multumita de el. Eu am dat pe razatoarea mica mere si dovleac pentru placinta. Feliile nu ies groase, ci lungi. La asta te refereai cand ziceai ca salata de cruditati era cam... mare?

Mai are: storcator fructe / legume, citrice; rasnita; functia de maruntire, framantare aluat; razatoare mica / mare, blender, paleta de facut frisca si maioneza.

 

Cristina & Elise-Stefania

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by silvana_salajan

Eu nu vad intre accesorii nimic cu care s-ar framanta. Ma ajuta careva? Cum arata accesoriile cu care framantati voi aluatul?


id="quote">id="quote">

 

La al meu chestia de framantat arata ca si cutitul de maruntit, numai ca este din plastic (ca o elice de elicopter[:D]).

 

Cristina & Elise-Stefania

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor....L-am luat[bis][bis][bis]....pe sot de mana si ne-am dus noi frumusel la magazin si am zis DA.Nu am facut nimic deocamdata....am vazut cum functioneaza...La razatoare nu are cutitul tot din inox...parte plastic,parte inox...Ca la noi la romani....nu are cartea tehnica in lb romana....noroc ca mai rupem niste engleza....sotul meu a zis ca suna la OPC...eu i-am zis sa se lase pagubas (de cate ori nu renuntam la lucrurile pe care le meritam....din cauza comoditatii si a birocratiei!!!). Sunt si ceva retete in cartea tehnica.Il voi folosi in curand....si va tin la curent.

Va multumesc pentru opiniile voastre....cred ca din aceasta cauza m-am decis asa de repede....sunt mai tipicara...[bang]

 

 

http://new.photos.yahoo.com/mitumac/albums/

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...