Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Baia Mare gazda Sarbatorii Castanelor !!! (5)


Recommended Posts

Irlandeza draga, pai cand ti-a zis ca ai pierdut sarcina nu ti-a facut chiuretaj???[bang]

Sper sa fie adevarat ca e in evolutie sarcina.[pup]si sa ne anunti si pe noi cand mai afli ceva...

 

aliid="red">

albume IARINA(16.02.2006)id="blue">

filmulete si poze Iarina1,id="red"> 2id="red">,3id="red">

INGERASUL NOSTRUmontajid="size1">id="maroon">

Povestea nasterii Iarineiid="teal">[copil]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 293
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Nu mi-a facut chiuretaj, ca aici nu se face decat la sarcinile mai mari. Alea mici se elimina singure. Dar eu am sangerat o sapt. destul de mult. De aceea sunt in ceata. Poate au fost doi si unul s-a eliminat? Dar dr. zice ca-i sigura ca n-au fost 2. Numai Dumnezeu stie.

 

Noi 2 singurei

http://tt.lilypie.com/Nn410.png

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, eu am facut-o lata! Am varicela[q]- asa ca doua saptamani trebuie sa stau in casa. Se pare ca incep sa ma maturizez [:D] Acu doi ani am facut rubeola, acu varicela. Offf, offf Tzontzo merge foarte bine! Mi-e foarte greu sa stau acum departe de tot ce inseamna Tzontzo :) Nu stiu daca ati vazut pana acum emisiunea "Caruselul Magic" de pe Orizont TV (Duminica, ora 10). De acum o sa fie facuta la Tzontzo. E un proiect tare dragut, se incearca sa se descopere si sa se promoveze tinerele talente[roker]. tzontzo manager
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by blue_rain
Fetelor, eu am facut-o lata! Am varicela[q]- asa ca doua saptamani trebuie sa stau in casa. Se pare ca incep sa ma maturizez [:D] Acu doi ani am facut rubeola, acu varicela. Offf, offf Tzontzo merge foarte bine! Mi-e foarte greu sa stau acum departe de tot ce inseamna Tzontzo :) Nu stiu daca ati vazut pana acum emisiunea "Caruselul Magic" de pe Orizont TV (Duminica, ora 10). De acum o sa fie facuta la Tzontzo. E un proiect tare dragut, se incearca sa se descopere si sa se promoveze tinerele talente[roker]. tzontzo manager
Ce televiziune e asta? Ca eu acuma aud prima data de ea! Sanatate iti doresc! Sora mea a facut varicela la 25 de ani si nu a stat in casa cat trebuia, si a facut niste complicatii urate, a ajuns pe la Cluj prin spitale. Ai grija si stai in casa cat e necesar.Mananca ff multe fructe in perioada asta. ********************************************************** Adela si piticii Fineas (28 oct 2001) si Andrei (24 mai 2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

A....inca ceva: rubeola e floare la ureche pe langa varicela!.......si numva sa intri in contact cu femei gravide in peroada asta ca e ff periculos pt ele.Scuze ca-ti dau atatea indicatii....cred ca asistenta din mine vorbeste....desi am renuntat demult la ocupatia asta!id="maroon">

 

**********************************************************

Adela si piticii Fineas (28 oct 2001) si Andrei (24 mai 2006)id="size2">id="size2">id="Verdana">id="size2">id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Camelia, Orizont TV este o televiziune locala, noua.

Da, rubeola a fost usoara.

Sunt "cuminte" stau in casa, mai exact, in pat, aproape tot timpul - ca asa a inteles sotul meu de la medic, ca tre sa stau, nu doar in casa, ci in pat... ufff, nu stiu cum o sa treaca doua saptamani.

Nu o sa intru in contact cu nimeni, in afara de familie in aceste doua saptamani, asta e clar. Si aveam multe intalniri stabilite in perioada asta, pentru club, a trebuit sa le anulez pe toate :(

Sper sa nu raman cu urme pe fata/corp.

Orice sfaturi sunt binevenite, stai linistita![pup]

 

tzontzo manager

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia], ce naspa vreme[bang] abia astept sa se termine cu ploile astea si sa vina caldura[;)]

Irlandezo pai nu ti-au facut chiuretaj? Atunci inseamna ca ti-a dat ceva medicamente...nu? ca sa elimini tot.

Blue_rain multa sanatate ,sa treaca repede varicela(poate ai luat-o de la ceva copilas)...eu nu am vazut emisiunea aia ...e in fiecare duminica?[cool] o sa ma uit .[pup]

Adela[pup] ce mai fac prichindeii?

Danast ce mai face Andrew? mai zi-ne cate ceva despre voi [pup] ...cum mai stai cu examenele?

 

Restul pe unde sunteti ...bagati si voi macar cate un rand pe aici.[pup]

 

aliid="red">

albume IARINA(16.02.2006)id="blue">

filmulete si poze Iarina1,id="red"> 2id="red">,3id="red">

INGERASUL NOSTRUmontajid="size1">id="maroon">

Povestea nasterii Iarineiid="teal">[copil]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Irlandezo eu totusi sper sa se fi gresit atunci cand ti-a spu ca ai pierdut sarcina si sa fie inca in evolutie[pup] la alt medic nu ai fost?

 

aliid="red">

albume IARINA(16.02.2006)id="blue">

filmulete si poze Iarina1,id="red"> 2id="red">,3id="red">

INGERASUL NOSTRUmontajid="size1">id="maroon">

Povestea nasterii Iarineiid="teal">[copil]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adela Orizont TV e o emisiune noua locala car si noi am gasit-o de vreo 2 saptamani dar sincer numai o data am prins ceva emisiune in care era invitat Paul Panait...o emisiune tarzie[:D]...[pup] la prichindusi.

 

aliid="red">

albume IARINA(16.02.2006)id="blue">

filmulete si poze Iarina1,id="red"> 2id="red">,3id="red">

INGERASUL NOSTRUmontajid="size1">id="maroon">

Povestea nasterii Iarineiid="teal">[copil]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...