Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Baia Mare gazda Sarbatorii Castanelor !!! (5)


Recommended Posts

quote:
Originally posted by irlandeza
Am fost din nou la eco, se pare ca e un bebe de 5 saptamani in burtica, are 3 mm. Dar dr. zice ca e prea mic, si ca am lipsa de progesteron, dar nu mi-a dat nimic pt. sustinere. Mai merg din nou peste 10 zile la eco, cand bebe ar trebui sa aiba 1 cm si sa se vada mai bine. Sper sa nu fie sacul gol. [url="http://uk.photos.yahoo.com/mariamuj2000/"]Noi 2 singurei[/url] http://tt.lilypie.com/Nn410.png
Ce bineeee!!! Sa speram ca pana la urma micutul luptator va creste la locul lui! ********************************************************** Adela si piticii Fineas (28 oct 2001) si Andrei (24 mai 2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 293
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Salutare fetelor ...ca cam pustiu pe la noi...dar e de inteles[:D] sarbatoriti...

 

O zi superba sa aveti si distractie placuta [pup]id="red">

 

aliid="red">

albume IARINA(16.02.2006)id="blue">

filmulete si poze Iarina1,id="red"> 2id="red">,3id="red">

INGERASUL NOSTRUmontajid="size1">id="maroon">

Povestea nasterii Iarineiid="teal">[copil]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

OLIM in speranta ca te pot ajuta,in spatele bulevardului republicii unde se vede si un parculet de joaca pt.copii a fost o centrala termica care a modificat-o cu multe materiale de constructie si chiar produse de sanex am vazut.incearca si acolo sau daca vb cu ei sigur au sa-ti spuna.[pup] Lidia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

irlandeza[pup][pup]si tie. de cand cu scandalul nu prea intru, mai citesc uneori, dar m-a cam suparat nushulica, adica vine face taraboi, arunca cu noroi si apoi pleaca.Si nu vreau sa ma stresez prea tare cu bebele, ca oricum vine cand vrea el[;)] ma tine la curent ramonella cu ultimele,noutati[^]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...