Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Amandina


aime

Recommended Posts

E o prajitura care-mi aminteste de copilarie si pe care am gasit-o [url="http://www.culinar.ro/forum/index.php?showtopic=11336"]aici[/url], am incercat-o si [url="http://picasaweb.google.com/ghiocelgrig/Bucataresc/photo#5018093962337703858"]uitati[/url] ce-a iesit. Gustul este minunat, seamana mult cu cel din copilarie. Eu am inlocuit margarina cu unt dar data viitoare o sa incerc cu Rama sau Wiesana cu rom. aime si [copil] Vladimir
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 82
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Nataliaid="red"> [pup] merci mult [:I], is f bune sa stii...

Glazura e cea de la Brownies de care eu m-am indragostit efectiv, o folosesc la orice, iar deasupra am facut crema Darling de la plic, ca n-am oprit din crema ce-am pus la mijloc si le-am motzat [:X].

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by aime

Glazura e cea de la Brownies de care eu m-am indragostit efectiv, o folosesc la orice.


id="quote">id="quote">Si ne poti spune din ce ai facut-o??? Ca stii tu cate bordeie, atatea obiceiuri!![flo]Steluta cu [copil] Andrada Cristinaid="red"> (17 iunie 2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by aime

Sigur, cum sa nu: 2 cuburi de cioco menaj, un cubulet de unt mic, mic, 2 linguri frisca lichida si o juma de lingurita ness. Le pun la topit, las sa se raceasca la temp camerei si intind.


id="quote">id="quote">Multumesc [flo]!!Mihaid="red">, m-ai imbolnavit cu pozele tale!! As fi vrut sa incerc multe dintre ele, dar acum ma intereseaza cum ai facut painea aceea impletita.[pup]Steluta cu [copil] Andrada Cristinaid="red"> (17 iunie 2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Steluta

Mihaid="red">, m-ai imbolnavit cu pozele tale!! As fi vrut sa incerc multe dintre ele, dar acum ma intereseaza cum ai facut painea aceea impletita.


id="quote">id="quote">

 

[:I]

 

Painea impletita am facut-o dupa reteta de aici

 

Mihaid="purple"> [recevere]

 

 

Azi poti fi caine...Maine poti fi copac...id="size2">id="green">id="Comic Sans MS">
id="right">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...