Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Amandina


aime

Recommended Posts

miha, gata...tie-ti trebuie avertisment[:D]pai tu zici ca te lauzi cu o amandina si cand colo sunt "100" de poze cu prajituri care de care mai aratoasa si mai gustoasa?

mai fetelor ce de bunatati[pofta][pofta][pofta]

mie sincera sa fiu nu prea-mi plac amandinele din cofetarii dar asa de bine arata ale voastre ca am sa incerc si eu cat de curand

[flo][flo]pentru mamicutele de la iesi[:D]

 

 

monica

mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 82
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Monica,sa tii ca eu nu sunt un fan al cremelor de unt,dar prajitura asta chiar e buna,daca nu mananci juma de tava asa ca mine [:I] ca sa-ti cada greu la stomac. [:D] Iar ideea lui Aime cu glazura de la Brownie,de care si eu sunt definitiv si irevocabil indragostita, [;)] e super. si sa nu mai spun de moturile alea ce faine sunt [olala]

 

Mihaid="purple"> [recevere]

 

 

Azi poti fi caine...Maine poti fi copac...id="size2">id="green">id="Comic Sans MS">
id="right">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari pt amandinele frumoase si sigur gustoase!

Le mai lipseste rombul de ciocolata si zici ca-s de cofetarie..

 

Miha,pune denumire la praji din pozele tale,ca vreau sa-ti cer o reteta si nu stiu cum sa-ti explic la care...ai o poza cu suportul ala minunat etajat,jos e brownie,cred,iar la mijloc si sus sant niste praji date prin nuca macinata(cred) ,reteta si denumire please..

 

Adriana si-atat...

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Balbina

Miha, mmm, ce apetisanta si amandina ta, si ce desen abstractionist ai pe glazura [:D]Glauzura de la brownies imi place si mie enorm, am folosit-o si la prajitura Krem, ca se potriveste perfect cu consistenta in ansablu.------------------Numai bine,Natalia si VladPoze


id="quote">id="quote">Mie-mi place si glazura de la krem..de aia cand am facut-o pt revelion,in portie dubla si etajata,am facut si glazura dubla..uite asa ca sa am dupa ce sa-mi ling degetele..:)Adriana si-atat...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Balbina

Adi, wow, ce frumos arata prajitura cum ai facut-o in straturi! [pofta] S-a taiat usor? Crema nu avea tendinta sa curga prin parti?Ia sa te adaug la membri favoriti, sa stiu cind pui tu noutati in album!id="size1"> [:p]------------------Numai bine,Natalia si VladPoze


id="quote">id="quote">Natalia,eu te-am pus de mult la friends..asa ca nu scap nici o noutate..:)Rev l-am facut la munte,prin urmare loc limitat la bagaje,prin urmare am suit una peste alta cele doua portii de krem pe care-mi propusesem sa le fac.Crema nu a curs,s-a comportat foarte bine,chiar am taiat-o destul de repede ,nu am avut timp s-o tin la frigi cat trebuia,era cam moale cand am taiat-o dar a fost ok si buuuna buna.Adriana si-atat...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Balbina

Miha, mmm, ce apetisanta si amandina ta, si ce desen abstractionist ai pe glazura [:D]


id="quote">id="quote">Te rog sa nu razi de desenul meu abstract ca am muncit din greu la el,daaa? [:-)))] [pup]Adriana,daca e vorba de poza asta...Sunt Tavalite mey...cu nuca si nuca de cocos. [:)]Mihaid="purple"> [recevere]
Azi poti fi caine...Maine poti fi copac...id="size2">id="green">id="Comic Sans MS">
id="right">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...