Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Amandina


aime

Recommended Posts

  • Răspunsuri 82
  • Creat
  • Ultimul răspuns

beyyy voi sunteti de coma[:D]abia ce trecu craciunu si revelionu si abia ce ne-am umplut burtile cu bunatati si acu ma omorati cu amandine???[hop][hop]vaii imi ploua in gura

 

 

aime te mananc[:D]vaiiii...azi tre s-o fac neaparat[^]...ti-a iesit super aime fix ca la cofetarie[;)] felicitari!

 

ps: adi s-a dus cura mea[:-)))][:-)))]

 

INGRIDid="purple">[copil]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aimeid="blue">, nu ti-e mila de mine? [q]

Vai doamne cat de bune erau si cum arata!

 


Nana, [gravi] 4+id="size2">id="Comic Sans MS">id="blue">

Nunta noastra de vis!id="blue">

Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!id="Comic Sans MS">id="red">id="size2">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by strumfi2004

He,he, Miha, deci avem acelasi desert azi?


id="quote">id="quote">Cum a iesit Chinezoaica? [;)] A mea a iesit buna la gust (normal,doar e facuta de mine [:D] ) dar nu mi-a iesit glazura de deasupra.Cred ca am lasat-o prea mult,ca s-a maronit nitel si a devenit casanta. [:(!] Si a iesit si subtire glazura,cu toate ca am folosit o tava potrivita ca marime,20/30 cm.Mihaid="purple"> [recevere]
Azi poti fi caine...Maine poti fi copac...id="size2">id="green">id="Comic Sans MS">
id="right">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by acina

Fetelor sunteti de speriat salivez intr-una la bunatatile voastre.Eu sunt antitalent in ceea ce priveste prajitureala.[*]Anca si [copil] Andrei(13.02.2006)[*] Pozele NoastreBuburuzul MicPovestea Nasterii


id="quote">id="quote">Anca,inceputul e mai greu. [;)]Mihaid="purple"> [recevere]
Azi poti fi caine...Maine poti fi copac...id="size2">id="green">id="Comic Sans MS">
id="right">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by mariussimiuc
quote:Originally posted by strumfi2004

He,he, Miha, deci avem acelasi desert azi?


id="quote">id="quote">Cum a iesit Chinezoaica? [;)] A mea a iesit buna la gust (normal,doar e facuta de mine [:D] ) dar nu mi-a iesit glazura de deasupra.Cred ca am lasat-o prea mult,ca s-a maronit nitel si a devenit casanta. [:(!] Si a iesit si subtire glazura,cu toate ca am folosit o tava potrivita ca marime,20/30 cm.Mihaid="purple"> [recevere]
Azi poti fi caine...Maine poti fi copac...id="size2">id="green">id="Comic Sans MS">
id="right">
id="quote">id="quote">A iesit buna. foarte pufoasa si aromata, mai ales glazura. si eu am tinut-o destul in cuptor -ca am avut o interventie pe la unu' dintre strumfi chiar atunci- dar a ramas tot pufoasa. ma gandesc ca o fi si dupa cum e batuta inainte cu zaharul??dar sa-ti spun ce-a patit jumatatea ramasa ieri: am sectionat-o si am pus vreo 3 linguri de lemon curd ce-o aveam in frigider...mmmm...si mai si. ma gandeam ca merge si cu crema de vanilie.Gratiela, mamica strumfilor [hippi] "Ayla" si [bonjovi] "Nunutz"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...