Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Oradea (14)


Recommended Posts

Gabi_K/acolo eram in asteptare de tramvai/dar n-am venit si am luat-o pe jos, cu o escala la ZooMania. Ce-mi place magazinul ala, gasesti ce animalute vrei. Aseara au dat drumul prin magazin la catelusi. Unul din ei s-a dus direct la acvariul cu hamsteri si s-ar fi jucat cu ei de numa', dar sticla despartitoare nu i-a permis. Efectiv m-a bufnit rasul cand l-am vazut pe catelus cum se manifesta in fata acvariului cu hamsteri. Daca acolo n-a avut succes, s-a dus la cusca iepurelui...sa se joace. [:)] M-am uitat la papagalii din soiul "Marele Alexander". Aveau un pret...1500 lei bucata... Pentru un apartament sunt foarte potriviti perusii.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 292
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Simi, la zoomania am intrat doar o singura data cu Lili, dar numai am curajul sa intru... ca data viitoare sigur vom iesi cu un animalut de acolo... si acum nu-i momentul potrivit, si asa stam trei in camera mica, ce ne mai facem cu un animalut?[xx(] Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da...ma uit pe geam si nu-mi vine a crede. Iarna adevarata!id="blue">

_______________

Cum n-am prea avut somn nici azi-noapte dupa ora 12, am urmarit filmul de pe HBO, de la ora 1.30.

Mai bine nu ma uitam, ca numai un somn agitat a urmat dupa.

Tocmai incepuse filmul cand am butonat eu si arata un peisaj exotic deosebit de frumos, care m-a facut sa ma uit in continuare.

Numai ca partea frumoasa a filmului a durat 5 minute, restul a fost "de groaza". O haita de caini lup atacau toti turistii veniti pe insula. Nici unul nu a avut scapare.

Aici e povestea pe scurt:

"Doi frati, Matt (Eric Lively) si John (Oliver Hudson) si-au planuit o vacanta pe o insula exotica. Impreuna cu ei mai merg Nicki (Michelle Rodriguez), iubita lui Matt , Sara (Taryn Manning), prietena lui John si Noah (Hill Harper), un al amic de-al lor. Toti cinci viseaza la o saptamana de relaxare, la zilele de petrecere si distractii pe care le vor petrece impreuna. Numai ca dupa ce unul dintre ei este atacat cu violenta de un caine, prietenii se hotarasc rapid sa se intoarca acasa. Imposibil! Avionul s-a stricat. Pe masura ce ziua se scurge, tinerii se trezesc incercand cu disperare sa-si salveze propriile vieti care sunt puse in primejdie de haite de sute de caini agresivi care par sa fi suferit mutatii genetice si care nu vor sa-i lase sa paraseasca insula." ("Cainii ucigasi")

____________________________

 

Am revenit cu ceva mai placut:id="blue">Florile de azi. [:)]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by alinaalex

ati vazut ce ninge la noi???cred ca e prima ninsoare adevarata din iarna asta!Alina si bb Marc Alexandru (28.03.2006)pozeursuletul meu


id="quote">id="quote">am vazuuuut!!! Stiti ce bine era la picina la Dacia? inotam pe spate si mancam fulgi de zapada[:D] Insa imi pare rau ca s-a topit toata zapada[xx(] Atat de mult isi doreau piticii sa iesim un pic la sanius[xx(]Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Simina, nu ai incercat tinctura de lavanda? Vai abia astept sa merg si eu la piscina, numai sa termin odata cu sesiunea asta... Gabici 'Be yourself. Everybody else is taken.' [url="http://www.sosdogs.ro"]ADOPTA UN CATEL[/url] [url="http://www.chitarist.ro"]MUZICA PENTRU CONNAISSEURS [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by gabi_j

Simina, nu ai incercat tinctura de lavanda?


id="quote">id="quote">Nu. Baiul e ca adorm seara pe la 7-8 circa o ora, o ora jumatate, iar somnul de noapte incepe pe la 2-3. [bang]Asta seara am crezut ca reusesc sa dorm si eu o noapte intreaga de pe la 10, dar m-a trezit un telefon care numai batai de cap mi-a dat si tensiune in familie a creat.Un motiv in plus ca sa nu mai dorm..cine stie pana la ce ora. [:(]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...