Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Oradea (14)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 292
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Multumesc fetelor pentru urarile de pe forum si PM. Aproape ca i-a trecut mamei raceala. [url="http://i16.photobucket.com/albums/b19/Simina/2223.jpg"]Floricele de la mama.[/url] [flo] _____________________ Daria, mai mereu o zaresc la plimbare pe Giulia. Ce sa mai zic ca azi m-am intalnit cu o parte din oradenii DC, intamplator.[;)] Sper ca in primavara reusim sa punem de-o intalnire DC. Si totusi, ce se prefigureaza a fi cladirea din Parcul Artima?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Evi, imi pare rau ca nu mergeti:( Cristina, sper sa fie dragut parcul, dar eu am retineri: ori va fi cu intrare libera, ca si fostul parc, si atunci una-doua va fi devastata de adolescenti, huligani si alte specii (n-am nimic cu adolescentii, insa ma enerveaza rau de tot cand se dau pe hinta, etc... la greutatea lor) ori va fi o taxa la intrare, insa atunci multumesc si la revedere. Sa vedem cum va fi, si cat va tine. Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Simina as vrea sa te intreb ceva .Eric al meu si-a dorit foarte mult sa planteze el flori , bine toate bune si frumoase , in toamna am luat pamant si bulbi de lalea de la Artima am pus in ghiveci , si au iesit dar din pacate intr-un ghiveci au intrat musculite si spre rusinea mea nu stiu cum sa ii distrug sa imi ramana florile , au si mancat de ea ajuta ma te rog cu un sfat , mersi numai bine evi , Eric 14.06.2000
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...