Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Oradea (14)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 292
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Siminaaa - ce mi faci ??? Ce minune de floare, spune tot, de unde o ai ! E o frumusete ! [bis][bis][bis] Cat despre violete ... eu as vrea sa ajung sa cumpar azi din piata, dar nu ajung pana la 6 juma` in oras [bang] As putea doar sambata dimineata ... ufff, azi am si eu lehamite de servici si in general de tot ... vreau acasaa ... Pup oradenii, spor la munca ! Sanatate tuturor ! [pup][pup] ________________________________________ Daria & [zana] [url="http://www.webshots.com/user/giulia16"]GIULIA_(2004_08_16)[/url] Ekipa albastra: Crystina - Mephala - Khristin - Daria [cool]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Parfumul liliacului de camera nu vi-l pot captura, dar e super... L-am luat ieri din piata Rogerius. (spre spatele pietei la tarabele rosii sunt doua doamne care comercializeaza flori de ghiveci). Eu ma aprovizionez de la d-na din capat. Ieri am luat ultima bucata de liliac, dar am vazut azi la alte mese liliac de camera mai mic ca al meu la 18 lei. Al meu a fost 20 lei si pentru diferenta de pret merita banii. Acum la ora 17 s-a dus din nou sa se aprovizioneze cu flori si maine va avea mult mai multe, fiindca e si prag de 8 Martie. Asa ca intre ora 9-18, poate chiar 19 o gasiti in piata. Aviz Dariei - va avea si violete...De ce sa nu incerci cand vii direct de la servici? Mai ales maine va sta lumea mai mult la vanzare. Si ziua s-a marit. Eu ma duc maine dupa ora 16, sa vad daca mi-a sosit floarea. Sa va mai zic ca am luat azi o azalee, am gasit-o la reducere in centru (13 lei) are multe flori rosii, dar un pic a cam suferit drumului din Olanda, asta observandu-se dupa frunze. Dar o tratez eu ca ma pricep. Marius, a trecut azi pe langa mine Dariuca. Ce s-a inaltat fata de anul trecut, cand am vazut-o ultima oara...[flo] Ai fete mari deja.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Simina, poi ca la 6 juma` pleaca dadaca ... daaar, daca tot mi ai pus in suflet floricelele cu violeta aia superba, am sa chiulesc de la servici ! Poate ne vedem, iti scriu maine , sper sa plec pe la 4. Ce zici, asa macar imi spui tu ce sa aleg ! Pls !!! [flo] ________________________________________ Daria & [zana] [url="http://www.webshots.com/user/giulia16"]GIULIA_(2004_08_16)[/url] Ekipa albastra: Crystina - Mephala - Khristin - Daria [cool]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daria. Eu de la 8-16 sunt la servici, dar n-am net acolo si nu mai pot citii ce-mi scrii. Ah..referitor la violeta rosie sau galbena, nu stiu daca e sigur ca-mi aduce, dar daca stiam ca vrei si tu una la fel, ziceam sa aduca doua. Ai sa vezi ca va fi o oferta bogata de flori maine in piata, dar raritati cum e asta nu prea gasesti. Azi am vazut la o alta masa violeta alba si una albastru deschis. Vor fi si maine, violete, trebuie sa fie. Daca nu, ai sa te delectezi cu alte flori. Eu voi merge in jur de 16.30 prin piata. Sper sa ne vedem, daca reusesti sa pleci mai repede de la servici.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Simina - multa sanatate tatalui tau si sa treaca cu bine operatia ! [flo] Oradeni, HELP, dati mi pe pm nr de cellular al Siminei ca nu l am !!! [help][help][help] ________________________________________ Daria & [zana] [url="http://www.webshots.com/user/giulia16"]GIULIA_(2004_08_16)[/url] Ekipa albastra: Crystina - Mephala - Khristin - Daria [cool]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...