Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Oradea (14)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 292
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Intru sa va doresc un Craciun minunat, sa aveti parte de liniste si sa petreceti cat mai placut posibil aceste zile, alaturi de cei dragi. Mult spor la treburi si sa gasiti sub bradut cadourile dorite. Craciun fericit tuturor oradenilor, oradencelor si puilor oradeni ! [flo][flo][flo] Si bagati poze cu brazi si cozonaci si alea-alea [^] ________________________________________ Daria & [zana]Giulia (2004 08 16) [url="http://www.webshots.com/user/giulia16"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ei,dragilor,dupa ''lupte seculare'' care au durat deja de mai bine de o luna,fetele mele dau semne ca scapa de raceli,tuseli,muci...si sper sa n-o mai luam de la capat,desi,cand va incepe gradi... Am impodobit si noi bradul,adica eu cu Alexia,ca Medeea a reusit sa-l doboare o data.Cu mancarea sunt cam in pom deocamdata.Adica am facut sumen si baigli - partea dulce.Maine fac ciorba si friptura si haiose.Ia ziceti si voi ce ati facut bun! Maine seara il asteptam pe Mosul.Pana la urma,pe langa laptop i-am luat Alexiei si ou de dinozaur,cum a vazut pe Minimax,ca aia voia sa-i aduca Mosul. Va doresc sa aveti sanatate si bucurii de Sarbatori,iar Mosul sa va aduca tot ce i-ati scris ! Sanatate !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Spor la lucru, la gatit si la impodobit! Am avut noroc cu copiii, au impodobit bradul, eu doar l-am finisat:) Am avut o patanie urata cu posta din Rogerius, dar cred ca nu sunt singura[xx(][xx(][xx(][xx(] Atata aroganta, nepasare si obraznicie n-am mai vazut nicaieri la un loc decat acolo. Sper sa mai apuc sa intru si maine, dar daca nu, va doresc Craciun fericit!!! Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[q]intru si eu cat astept langa Andrei sa-i scada febra! Am crezut ca am scapat. Chiar ma bucuram ca el nu are nimic pentru ca la serbare aproape toti erau bolnaviori... Vine Mosu' si la noi cu setul de tobe (baterie)-ca-mi nenorocea oalele[batetoba]-cu o masinuta Fulger, puzzel cu Fulger, dulciuri. Bradutul l-am cumparat ieri dupa-amiaza, nu este ce mi-am dorit, dar nu am avut de ales. NU se mai gaseau nici brazi norvegieni(?)in parcarea Real!![bang] [*][*][*]
MOSUL SA VA ADUCA LA TOTI EXACT CE VA DORITI!
[*][*][*] SA AUZIM DE BINE!!! cristina si nazdravanul Andrei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...