Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bagi mana in foc ca partenerul nu te inseala?


Recommended Posts

Sint impreuna cu sotul meu de peste 25 de ani...

 

Daca bag mina in foc ca nu m-a inselat niciodata ? Habar n-am !

Acum 20 de ani nu erau celulare,internet...nici sa fi vrut, nu aveam cum sa aflu ceva.

 

In facultate exclus (eram colegi de grupa,deci impreuna 24 ore [:D]) dar in primii ani dupa...greu de spus.

Mergea destul de mult in delegatii,mergea des sa-si viziteze tatal (care locuia in alt judet),fara mine pt. ca eu nu eram "amatoare",eu mergeam de 2 ori pe an, de Paste si Craciun [:D]

 

Nu mi-a dat nici un motiv sa-l suspectez asa ca...hotul neprins e negustor cinstit !!

 

Sa bag mina in foc pt. el ?!

NU.

Da' nici el nu baga mina in foc pt. mine [:D]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 92
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by carla28

am citit in unele postari ca "nu are timp sa ma insele, ca e prea ocupat", dati-mi voie sa spun ca asta nu e un motiv sa nu insele, ca prea comod, ca nu are timp, daca vrea sa o faca isi cauta timp si tot o face.


id="quote">id="quote">dak vrea sa te insele te va insela si tinandu-te de mana, asa ca NU bag mana in foc pt el[:-)))]am stat in tari diferite pt diferite perioade de timp...asa de unde sa stiu eu ce facea el...[:-)))] mia spus ca nu m-a inselat, am incredere in el asa ca o fi cum spune el [:-)))]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca , daca sustine ca nu m-a inselat , si a reusit sa ma convinga , exista doar 2 explicatii: fie eu sunt prea proasta [bang], si nu m-am prins - ceea ce , sunt SIGURA , CA NU ESTE CAZUL![il], fie el este foarte istet , ceea ce inseamna ca m-am maritat cu un tip super![cool], ceea ce , la urma urmelor , pare sa fie tot meritul meu![bis]Da' TOT NU PARTICIP LA FOCUL VOSTRU DE TABARA![papica]Ca asa-s eu , mai circumspecta din fire...[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am bagat mina in foc. O singura data. Si m-am ars, de am ramas si fara tulei.[biz]

M-a distrus total sufleteste, si mi-a distrus pe veci increderea in oameni. Acum....stau cu mainile in buzunare, si bag mina doar in borcanul cu miere.

Stiti vorba aia...prima data m-ai prostit..rusine tie...a doua oara m-ai prostit..rusine mie.

 

olguta12

 

"Fear less, hope more;

Whine less, breathe more;

Talk less, say more;

Hate less, love more;

And all good things are yours."

 

[copil] GALUSHCA IN ACTIUNE

POVESTEA DREI PISHCOT

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dar de ce as baga mana in foc meeeeeey????? Si daca m-ar insela ceeeeeeee????? Dar poate ca nu am intereseaza????Acu' mai fetelor o luati si voi prea personal, si daca te inseala ce...ii trece, si daca nu...atunci bine ca ai scapat de el!

 

Dear Lord, I pray for Wisdom to understand my man; Love to forgive him; And Patience for his moods. Because, Lord, if I pray for Strength, I'll beat him to death. AMEN

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...