Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

All about Constanta! (83)


Recommended Posts

La multi ani tuturor! Si noi am petrecut foarte bine de Revelion. Chiar neasteptat de bine. Petrecerea alaturi de neamuri a fost reusita. Am dansat si ne-am distrat toata noaptea. Bia a fost si ea in centrul atentiei dar pe la 23 a cazut frata de oboseala deoarece n-a vrut sa doarma deloc in ziua respectiva. Insanatosire grabnica tuturor bolnaviorilor. Si pe noi ne incearca o raceala....de fapt pe mine m-a si prins.. Sper ca Bia sa scape. Va pupic pe toate sio va doresc din tot sufletul un an nou fericit! http://community.webshots.com/user/TatianaS http://community.webshots.com/user/Tatiana333 Tatiana si Bia, gaza
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 298
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

fetelor ,am ntrat sa ma plang si eu putzin.ege e racita cobza ca si mine!dr.nu raspunde,cred ca e in concediu.ce sa fac?ce sa-i dau?i-am dat nurofen si acum a venit sotul de la farmacie ,ne-a dat un unguent ptbb se numeste pulmex baby.a mai folosit careva?o sa o dau cu unguentul asta. si eu am niste ameteli,nici nu pot sa stau in picioare.am chemat-o pe mama,ne-a facut o ciorbitza+ne-a adus ce facuse ea pe acasa. sper sa fim mai bine,ca e groaznica viroza asta.aveti grija sa nu va lipiti si voi. va pup,noapte buna! ege si[zana] arzu ege (30.09.2005) http://pg.photos.yahoo.com/ph/fisun_regep/my_photos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ege, in multele viroze am invatat sa le dau nurofen alternativ cu calpol sau panadol, cam la 6 ore, ca sa tin febra sub control.Incearca sa ii desfunzi bine nasucul,seara e bun Karvolul pus pe o batista langa patut, ceva picaturi pt. nas.Suc de portocale, vit.C,daca tuseste iei si tu un sirop de la farmacie, mie dr. de obicei imi da ambroxol sau rinanthiol.Azi ne-a dat eurespal,dar depinde cum e tusea. Sanatate multa! Liana, Ursuletul si Veveritzoiul din dotare
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu] Ege Mariuca a racit la sfarsitul lunii trecute.I-am dat antitermice pentru ca mi-a facut 4 zile temperatura mare pana aproape de 40.(calpol si novocalmin)I-am dat o data chiar si algocalmin.I-am facut si frectie cu otet si sosetute cu otet..uf..si i-am dat la indicatiile dr osciloccinum 3 zile la rand si niste pastilute paragrippe.Nu a avut nimic pulmonar sau in gat.A fost ceva viral.cam asta i-am facut eu.incearca sa mergi si la un dr sa o asculte..sa fii tu linistita.[pup]si sanatate! LeeAnn sanatate si voua!E primul an la gradi?Si eu anul trecut am mai tinut-o acasa pe mariuca pentru ca veneau multi copii raciti la gradi.Eu o faceam bine dupa care la doua zile se repeta istoria...Anul acesta a fost un picut mai bine ca anul trecut. crixia ce fain ca ati fost la munte!!ce bine o fi fost cu zapada..noi aici mai avem de asteptat.Pup pentru fetita ta cea isteata.Sa-mi trimiti un PM cu adresa ta de email. Adinutza azi n-am fost pe faza[:(]si nici n-am reusit sa te sun.Poate maine ca azi nu stiu cand a trecut ziua. Acusi se termina si vacanta si parca nici n-ar fi fost. Roxana cum te mai simti?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata! la mine gata vacanta, sunt la munca. si vorba Cristinei, parca nici nu a fost [:(] ma simt mai bine, dar tot tusesc rau de tot asa ca-s pe codeina.....ca m-am saturat! Patrick tuseste si el din cand in cand....dar e ok. de revelion am petrecut acasa cu prieteni, Patrick s-a trezit la 1 si nu a mai adormit pana la 4 cand au plecat musafirii....tare fericit a fost. norocul nostru a fost ca a si dormit....chiar pa 2 dimineata dormea la ora 10 neintors cu taica-su. ceea ce e un record nemaiintalnit la el. Ege imi pare rau ca sunteti virusate si voi. da-i paracetamol si eventual ceva fluimucil daca are mucisor abundenti. in rest....trece si asta. pulmex baby e ok, e echivalentul lui wicks baby balsam, face bine la nasuc infundat si haraieli. July cum esti? sper ca mai bine. pupici tuturor, o zi frumoasa!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI pe 2007! Un an nou bun cu multe realizari si satisfactii si in special multa sanatate, va doresc la toti. Multa sanatate bolnaviorilor si insanatosire grabnica. Felicitari mamicutelor gravide si sarcina usoara. Eu de rev am lucrat, la Colonade toate saloanele au fost pline full, am avut chiar si o nunta cu ginerica american Sir James. A trecut repede iar pe 1 am recuperat cu o vizita in zona Baneasa unde am vizitat viitori nostri nasi.Timpul parca e dusman cu mine ca iar nu reusesc sa rezolv tot ce-mi propun si mai las si pe urmatoarea tura libera.Asa ca profit acum si vreau sa-i felicit pe cei cu numele IOrdan(a)si Dan(a)- Daniel(a) pentru onomastica de poimaine.Petrecere frumosa!!!!!![alcool][cina2][berica][papica] Madamsadamy&Andreea(29.06.2000) si Andrei(23.03.2002) http://community.webshots.com/user/Madamsadamy
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, Rox, asa ma gandeam si eu, ca poate sa nu fie, ca e la varsta imitatiilor si ma gandesc sa nu fie un pic de teatru din partea dom'soarei! Deci, se poate si fara febra? Asta era dilema. Ia, sa facem niste analize, totusi! Mersic mult! Wow,Dana, pai sa ne traiesti si tu! N-am stiut ca de la Iordan... Tu faci revelionul pe 7, asa e? Sa fie distractie super-tare!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adinutza, apoi va primim cu sorcovitul (sa ne incantati si pe noi!), da' va asteptam azi, daca reusiti sa ajungeti, ca maine s-ar putea sa plecam la Predeal, la zapadaaaa (pt weekend)! [pup] ...Si Sebi are deja "repertoriu" de poezii si cantecele, insa probabil ca nu-i asa bogat ca al Andradei. Ea deja spunea poezioare [;)] cand Sebi abia incepea sa lege propozitii! Crixia, musai sa faceti analize! Vezi ca poti sa gasesti la farmacie recipient steril, pt urocultura (eu cred ca nu-i suficient sa-i faci sumarul de urina; daca la urocultura apare o infectie, va face automat antibiograma si vezi sigur cu ce trebuie tratata!)! [pup] Ege, insanatosire grabnica! Si noi folosim Wicks Baby Balsam (pe gat, piept si eventual spate, dar nu la nas!). Ajuta mult! Tatiana, [pup] sa te faci bine! Mamacita, e ok la "Bretonel", pe Bd Tomis, peste drum de OMW, cum ti-au zis si fetele! Lizuca, am primit pupicii! Crezi ca e curaj? Poate nebunie.....[:D] La multi ani, Dana![cheers] Cami, cum te mai simti? Cum ma sfatuiti: sa-l duc pe Sebi la gradi de luni sau sa-l mai tin acasa o perioada, sa nu mi se (/ma) imbolnaveasca si sa nu-i facem rau bebelui mic-mic din burtica?! Ziua buna tuturor![flo][flo2][floare3]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...