Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

All about Constanta! (83)


Recommended Posts

hello hello Adriana asa deci, sediu nou, birou luminos....tre sa dai de baut![:D] pupici lui razvan sa treaca rapid buba! Laura vine ai venit printre noi! ai copii sa inteleg? zi-ne mai multe despre tine! despre gradinitele de stat...Patrick va merge din 1 martie la gradininta nr. 3 de pe Dacia...nu stiu prea multe despre ea decat ca e aproape de casa si ca lui i-a placut....om vedea cum o fi. cluburile de copii....poti sa il aduci sa se joace, se organizeaza petreceri, etc. poti vedea cateva dintre ele in pozele noastre. Camelia hihihi super tare teletubul tau! cum iti mai e?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 298
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna fetelor din nou! Am fost cu gaza la tomis in seara asta....am tinut-o 3 ore.A zburdat tot timpul si tot mai are energie...mai vroia sa stea. Acum se uita la filmul cu alba ca zapada si am si eu o secunda libera. Laura, bine ai venit printre noi! Da-ne mai multe detalii despre tine, ai bebe, copil, copii? Cum ii cheama, cati ani au, ce nazbatii fac, etc. Despre gradinite particulare sau de stat iti spun mai multe fetele. Eu am fata la cresa...intai a fost la Big Ben, acum e la o cresa de stat. Sunt multumita, mai ales de cea la care este acum pentru ca este foarte aproape de casa. Crixia nu lucreaza la teatrul de papusi...[:D] La cluburile pentru copii...cel putin la cele la care am fost eu, mergi cu copilul intr-un loc mai intim, este spatiu mare de joaca cu tot felul de jocuri, jucarii pe care nu le poti tine in camera lui...deci sunt noi. Parintii pot sta cu copilasii sa-i asiste pe parcursul jocului, sau pot merge intr-io alta camera unde pot servi ceva sau se relaxeaza...etc. Copii sunt permanent supravegheati de cineva. Nu stiu daca m-am facut inteleasa....poate iti mai spun si fetele din impresiile lor. http://community.webshots.com/user/TatianaS http://community.webshots.com/user/Tatiana333 Tatiana si Bia, gaza
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

daca vreti sa vedeti ce mari am crescut va invitam sa ne vedeti albumele 1an si 2 luni,1an si 3 luni si bayram si revelion tatiana,vizionat poze ,mi-au placut toate in special aia cu dovleacul.de unde l-ati gasit asa mare? ege si[zana] arzu ege (30.09.2005) http://pg.photos.yahoo.com/ph/fisun_regep/my_photos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ege, ce papusica dulcica aveti voi acolo! [pup] Dar nu am reusit sa vad decat albumul " 1 an si 2 luni" celelalte mai recente, nu s-au deschis [:(] Camelia Telletubbie-ul vostru este tare frumos. Alex pare o fetita cumintica, asa, din atitudinea ei din poze. Gresesc? Jone mama, de facut torturi, nu mai am nici timp si nici rabdare. Abia daca o sa imi adun toate puterile sa fac niste aperitive, ca asta imi place sa fac. In rest, fac comenzi de ce mai am nevoie. Dana, mamica de Cristian (13. o1. 2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata! Ege foarte frumoase pozele voastre. cum va mai simtiti? Tatiana Bia e bestiala cu dovleacul ala enorm....super![:D] Cornelia ce faceti cum sunteti? cum e Stefan???? nu-s prea treaza la ora asta asa ca pana mai beau 3 cafele am retrag....se revin! sa aveti o zi frumoasa!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am 2 copii, cea mica , Raluca, are 1 an iar cel mare, Andrei are 3 ani si 7 luni (inca e la cresa de stat)Raluca nu are curaj sa mearga singura deocamdata iar Andrei deocamdata stie doar sa cante "podul piatra" si alte cantecele de Craciun.Pe Raluca vreau s-o dau la cresa in toamna iar pe Andrei la o gradinita la care sa invete si o limba straina. De aceea am intrebat de gradinte. La cluburi de joaca nu am ajuns inca. Stiu doar de clubul de pe Mamaia si am vazut ca a aparut mai nou pe langa teatrul de papusi un club. Mai siti si in alte zone ae orasului?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua. Semnez condica, mai rar, dar de citit si vizionat poze tocmai ce am gatat tot. Multumesc pentru felicitarile de Iordan. A fost o chindie de recuperare a dansului si cantecului de tot felul. Musafirii mei sau intrecut la microfon in vocalize[:D](noroc ca sant sefa de scara), si multumesc vecinulor ca i-au suportat si nu mi-au trimis vreo trupa de mascati pe la usa[:D]. Roxana nu faci decat sa-mi amintesti ca am ramas datoare cu niste muscaturi pe ici pe colo la Pat. Ai un copil superb. De fapt si micuta Mariuca si toti ceilalti au cate ceva sic. Cum sa fac sa-i adun odata si sa-i mananc?(nu de tot asa...cate putin[cool]) Mai EGE mai, ai fost tu la COLONADELOR si nu ai intrebat de Dana? Ar fii trebuit sa fiu in salonul vostru,organizatorul Babai, a insistat mult. Daca nu era sa fie un Sir James ginerica, iar colegele mele nu prea stiu engleza, sigur eram in alt salon la rev. Oricum am trecut de cateva ori pe acolo daca as fii stiut........ Noi ne pregatim sa fugim la munte o saptamana, este c-am departe ce am ales dar cred ca merita. Mergem la Straja. A fost cineva pe acolo?Cred ca este super auziti: lasam masinile jos intr-o parcare, urcam la cazare cu telescaunul si stam acolo sus o saptamana. Abia astept. Plecam pe 3 febroarie si ne vom intoarce pe 10. Va pup pe toate, la copilasi multa sanatate si sa va fereasca virusii, Pe tine Alina te pup mult de tot, mai mult decat pe ceilalti. Madamsadamy&Andreea(29.06.2000) si Andrei(23.03.2002) http://community.webshots.com/user/Madamsadamy
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pai la bunici a avut parte de "nu pune mana pe mobila", "lasa farfuriile in dulap" si tot asha...pana i-am explicat mamei mele ca fata mea e curioasa mai ales ca ea nu are acasa nici mobila nici dulap de bucatarie. a ras mama cu lacrimi. i-a mazgalit peretii cu pixu'...ca de acasa la ea alex are voie ca inca nu sunt gata.[:D] a fost tot o jucarie peste tot, si fiimea a capatat fite si alintaturi.se smiorcaie cand nu ii convine ceva. dana, la straja?nu acolo au ramas turistii inzepeziti? pupici jo [hippi] si alexandra [testoasa] [url="http://360.yahoo.com/jonelip"]recomandari[/url], *************** home sweet home!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...