Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

sotul va insala


Recommended Posts

  • Răspunsuri 44
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Elise - si daca nu ai gaze? (aici totul merge pe curent electric)

Eu as evalua ce am de castigat si ce am de pierdut in caz de divort. Avand in vedere ca am un copil nu-mi pot permite sa ma "razbun" taindu-l/i in bucatele... asa ca ceea ce pot sa obtin ar fii acces nelimitat la conturile din banca iar vinovatul sa "plateasca" pe viata... munca-munca-munca si iara munca! Cred ca mai mare pedeapsa ca asta nici nu ar putea sa aiba! In Quebec (si in Canada de altfel) partenerul care are servici si divortzeaza plateste pensie alimentara nu numai copilului dar si partenerului care nu are servici... indiferent cine pastreaza copilul... Deci as duce o viatza de trandavie (nu as avea grija zilei de maine si as putea sa-mi refac fain-frumos viatza in caz ca m-ar "bate" gandul)... iar amaratul vinovat s-ar speti lucrand... Nu cred ca i-ar surade sa faca o asemenea greseala! Mai ales ca eu sunt mai tanara cu 11ani... deci ar trebui sa lucreze pana eu implinesc 65 de ani si, conform legislatiei canadiene, am dreptul la pensie...

Pentru o clipa de placere sa intre la "munca silnica pe viata"... ufff nu i-as dori!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Initial creeata de armany

][pathot]ce ati face primul lucru daca sotul e cu alcineva in pat


id="quote">id="quote">As fi fost fericita, nu trebuia sa gasesc tot felul de explictii de ce divortez. Noroc ca si fara amanta aveam destule motive sa divortez de cel putin 10 ori[xx(]Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[alcool]ce as face?

cedez...NERVOS o iau de par o dau afara si il iau la[sm][sm][sm]si l as [xinpat][xinpat] in [drac][drac][drac] pana nu iar canta[popa][popa][popa]

nu imi place sa pierd,asa ca sunt patita....

dar stii ce nici nu vreu sa ma gandesc la co o sa fac atunci un lucru e cert voi scoate ce este mai rau din mine ,malefic diabolic...[bruta][bruta][bruta]

asa ca DOAMNE PAZESTE sotul de ganduri necurate![il]

 

oficial mi -e bine!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by ymcar

 

Pai depinde. Daca nu m-au observat as iesi incetisor sa nu deranjez. M-as intoarce mai tarziu si gata.

 

Daca m-au observat mi-as cere scuze ca derajez si as iesi normal. Evident cand m-as intoarce mai tarziu i-as zice vreo doua ca nu mi-a zis ca e mai bine sa intarzii si a pus omul intr-o situatie neplacuta.

 

My life stinks


id="quote">id="quote">

 

 

oricum inseamna sfarsitul, ce rost mai au crizele si istericalele, dar sa fie chiar asa prost sa o aduca in casa noastra ???[:-)))][soc]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...