Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

sotul va insala


Recommended Posts

Ymcar,

 

Pt. tine ORICE[:I]linguritza ruginita era doar o simpla reactie. Dar am o imaginatie destul de bolnava, te asigur. Materiale se gasesc destule. Ce-i mai trist...ca un sac de linguritze ruginite si de drujbe n-ar sterge deznadejdea si durerea pe care as avea-o in suflet...Asa un act ar fi mai josnic si mai jignitor decat oricare altul. Si atunci as ajunge si eu la vorbele tale...my life stinks[:(]

 

olguta12

 

"Fear less, hope more;

Whine less, breathe more;

Talk less, say more;

Hate less, love more;

And all good things are yours."

 

[copil] GALUSHCA IN ACTIUNE

POVESTEA DREI PISHCOT

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 44
  • Creat
  • Ultimul răspuns

I-am aratat sotului meu mesajele voastre si stiti ce mi-a zis? Ca o sa se apuce si el de treaba, daca toti barbatii inseala si el nu. Ce ziceti de chestia asta? Sper ca a zis-o doar in gluma, dar mai stii? M-a pus pe ganduri. O fi asa o chestie de mandrie personala, asta cu inselatul?

 

"Nu crede in miracole, bazeaza-te pe ele!"

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Explica-i ce barbat minunat este pentru ca intotdeauna are idei excelente, asa cum ar trebui sa aiba un barbat si ca ... adori sa te inspiri din ele [alcool].

 

Acum pe bune, doar tu stii daca a glumit. Sau daca e ca infractorii minori care fac pt ca au vazut in filme si vor sa incerce acasa [hot]

 

 

 

Never say NEVER.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mi-am amintit ca am raspuns off topic.

 

On topic: nu pot sa zic decat ce am facut (ca la ce "as face" ... daca si cu parca ... fac ce-a facut tata, vorba bancului). Am discutat, amandoi tremurand ingrozitor. Eram prea socata ca sa vreau altceva decat sa inteleg procesul, mecanismul. Dupa aia ne-am impacat, a fost o chestie de dovedire a propriei valori: sa ramana cu mine si nu cu ea. Dupa aia ne-am despartit pentru ca nu-mi mai ramasese mare lucru acolo ...

 

 

 

Never say NEVER.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cand mai vedeam in filme scene de astea,gen....ea vine de la piata sau de la servici sau de unde o veni si deschide usa dormitorului ca i se pare ei ceva suspect si isi vede sotul cu alta,[xinpat]ma intrebam cat de babalau trebuie sa fie un barbat ca sa vina cu pipita acasa?!?!?

Doamne!nu stiu cum as reactiona,dar sigur mi-ar trebui ceva minute bune sa-mi revin dupa asemenea scena.

 

 

 

Carmen [gravi]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai ce as face fetelor..??? Le-as zice sa se imbrace ( ca sa nu fim indecenti si sa isi pastreze respectul de sine amandoi...ca suntem oameni totusi...)as chema politia sa confirme adulterul sa isi ia frumos calabalacul si sa se duca impreuna! Si of course...divort ca daca s-a ajuns aici de I-AM PRINS inseamna ca nici macar nu se mai feresc iar relatia lor e mult prea innaintata ca sa mai existe o alta cale de impacare. Logica mea: o relatie efemera e ascunsa, una de lunga durata cu implicatii afective nu intodeauna pentru ca devine rutina!

 

Dear Lord, I pray for Wisdom to understand my man; Love to forgive him; And Patience for his moods. Because, Lord, if I pray for Strength, I'll beat him to death. AMEN

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu neaparat devine rutina ci nu le mai pasa daca sunt prinsi sau nu fiind f indragostiti si chiar avand planuri de viitor impreuna....Oricum, sa vii acasa cu amantul sau amanta si seara sa te culci in acelasi pat langa sot sau sotie trebuie sa fii un mare nesimtit(a)!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...