Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

sotul va insala


Recommended Posts

  • Răspunsuri 44
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by olguta12

Ymcar,Pt. tine ORICE[:I]linguritza ruginita era doar o simpla reactie. Dar am o imaginatie destul de bolnava, te asigur. Materiale se gasesc destule. Ce-i mai trist...ca un sac de linguritze ruginite si de drujbe n-ar sterge deznadejdea si durerea pe care as avea-o in suflet...Asa un act ar fi mai josnic si mai jignitor decat oricare altul. Si atunci as ajunge si eu la vorbele tale...my life stinks[:(]olguta12"Fear less, hope more;Whine less, breathe more;Talk less, say more;Hate less, love more;And all good things are yours." [copil] GALUSHCA IN ACTIUNEPOVESTEA DREI PISHCOT


id="quote">id="quote">Nu, pentru mine liguritza ruginita este o reactie exagerata. Ok, ca metafora este haioasa. Ca idee practica este (in opinia mea) aberanta. Ar fi pur si simplu o contramasura extrema aplicata intr-o situatie relativ comuna. Ceva similar cu a da foc casei pentru ca a fost invadata de furnici.My life stinks
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Rufus

Cred ca, in primul rand, daca m-ar tine puterile, i-as trage cateva suturi domnului. Ce naiba, ce barbat e ala sa nu aiba unde regula si el, de trebuie sa vina la mine acasa?Apoi...nu stiu. Dupa inspiratie...poze multe cu noi[foto]Ana a implinit un an[foto]Vara lui 2006[foto]"EXPERIENTA este numele pe care-l dam greselilor noastre" Oscar Wilde


id="quote">id="quote">ha ha Rufus... si eu cred ca as avea aceeasi reactie.. ce naiba nu aveai bani de un hotel??? sau madam nu are casa ei??? ia te rog sa-mi iei mobila noua ca eu nu mai pot dormi in acest pat... ati folosit cumva si prosoapele??? [box]Andries
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai METAFORA era, coane. De mi-as baga linguritza-n ochi, ca mai bine taceam; oricum nu ma intelege nimeni .[bang]

Oricum,n-as strica bunatate de linguritza pe un carnat stricat.[zz]

 

olguta12

 

"Fear less, hope more;

Whine less, breathe more;

Talk less, say more;

Hate less, love more;

And all good things are yours."

 

[copil] GALUSHCA IN ACTIUNE

POVESTEA DREI PISHCOT

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...