Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Credeti in prietenia dintre un barbat si o femeie?


Recommended Posts

eu cred si stiu ca nu toti barbatii gandesc la fel , si eu am prieteni barbati , si ne intelegem super bine fara minuni in creier , plus 80 %din colegii mei sunt barbati ,lucrez de peste 3 ani la aceeasi firma ,mai iesim cu totii impreuna fiecare cu partenerii lor, si e bine , cine stie poate gandesc eu mai masculin ,dar m-am inteles cu un barbat mult mai bine decat cu o femeie ,

si in casa am trei barbati tata, sotul si baiatul mai mereu sunt inconjurata de ei, si poate ma influenteaza

bine va las ,ma simt o femeie fericita din toate punctele de vedere [pup]

 

evi , Eric 14.06.2000

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 48
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Eu sunt pentru relatia aceasta, mai toata viatza m-am impacat mult mai bine cu baietii si am inca relati de prietenie cu uni chiar daca suntem intre timp chiar si casatoriti.Poate ne-am facut prieteni de familie si e tare bine.Relatia noastra devenea frateasca asa incit chiar daca am fi vrut sa fie ceva intre noi nu ar fi mers.

 

Deci cred intre prietenia dintre un barbat si o femeie.Din experientza mea multe fete prietene m-au dezamagit ,baiatul prieten mi-a fost mereu alaturi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da sepoate, am avut si eu prieteni de gen masculin, cu care m-am inteles de milioane si sexul NU A fost implicat, este chiar si folositor, ai putea invata mai multe despre caracterul "incurcat" al barbatului

 

Acum ca ei isi doream mai mult de la mine aste e treaba lor, am fost fair, si mereu iam considerat prieteni si nu iubiti

 

totul sa rupt cand m-am casatorit

 

 

bine stiu ca 99% din lume nu m-ar crede [:-)))]...treaba lor

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daca este vorba despre prietenia dintre soti, DA.

Daca va referiti la relatia cu alta pers, respectiv fost/fosta iubit, ex sot, nu sunt de acord.

Da, eu nu cred ca este vorba despre o prietenie( si acum puteti sa ziceti ca-s paranoica, dar "tot patitu-i priceput) fara interes "sentimental" si nu sunt de acord ca partenerul meu sa aiba relatii cu diverse femei.

Din pacate pt mine, el are o relatie destul de stransa cu ex-iubita cu care a fost 4 ani inaintea mea, si stupoare....tre sa se intalneasca si telefoneze de cateva ori pe an cu ea+ tot neamul ei sa vada ce mai fac....[bang]

Mai are si alte discutii cu alte partenere, dar parca alea nu sunt asa de "

periculoase"

 

Cel mai nashpa a fost cand anul trecut cand eu eram de garda la spital si el impreuna cu ex-iubita+partenerul actual al acesteia au fost la schi la Predeal[bang]

 

Nashppppppaaaa.

 

 

www.nico.stfp.net

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lasand la o parte interpretarile; nu exista prietenie intre un barbat si o femeie fara o aura erotica. Asta nu inseamna ca cei doi au avut sau vor dezvolta o relatie amoroasa dar o anumita ``incarcatura/tensiune`` erotica, mai mult sau mai putin explicita, mai mult sau mai putin constientizata va exista intotdeauna.

 

nume

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Asta nu inseamna ca cei doi au avut sau vor dezvolta o relatie amoroasa dar o anumita ``incarcatura/tensiune`` erotica, mai mult sau mai putin explicita, mai mult sau mai putin constientizata va exista intotdeauna.
id="quote">id="quote">

 

[alcool]

Adica daca eu nu m-as culca cu el sau el nu s-ar culca cu mine insemana ca n-avem ce sa discutam?

Sau cum?

 

Am inteles ceva gresit din ce ai spus tu?

 

Elise & BBLisa

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...