Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

tauroaice(20)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 295
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

multumim..acum e bine...seara e problema...speram sa fi trecut momentul critic si sa fie din ce in ce mai bine. lexi - nu mi-e frica...ca stiu ce barbat am in casa![:D][pup]unde mai pui ca e si stelist![;)] pupici tuturor. cgaby (mama lui stefan nazdravan) [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/gaby_costescu/my_photos"]stefitza[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Valeu, nici nu stiu de unde sa incep... c-ati scris, si-ati scris. [zid] Andreea, off, nasol cu infectie sub lucrare. Bine c-ati depistat-o pana la urma. Iar cu puricii, sa sti ca in primavara ma umplusem si eu de bube. M-au "mancat" vreo 2-3 saptamani. Dispareau si iar apareau, cu toata curatenia cu tot. Pana cand n-am dat prin casa cu o solutie speciala n-au disparut. Poate vrei sa zici hepatita A si B. Ca parca pt hepatita C nu-i vaccin. Pt B da. Pt A probabil ii vom face inainte sa inceapa scoala. Lexi, mai ce mare s-a facut Maria! Felicitari pt cele 4 luni implinite. [flo] Gaby, multa sanatate lui Stef cel nazdravan. Aveti grija, bantuie niste viroze uracioase rau de tot. Cum adica te-ai facut turcoaz?????? .. mi-a placut faza cu "barbat, nu carlig de rufe". Gabi_k, n-am putut sa vaz poza cu Lili la 4 luni. Danelutza.. prunc nou-nascut de 7 kile. Valeu si tot valeu. Iustina, si tie o saptamana buna [pup]. Are mama doi flacai.. Matei (5) si [bb] Grigore
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Gabi_K
Avea dreptate Danelutza:) am facut poza publica, incercati acum [url="http://new.photos.yahoo.com/gabibarta/album/576460762322778985/photo/294928804187369167/17"]aici[/url] Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
E mortala ,Gaby !Pare mult mai mare de 4 luni . Lexi si Cgaby pai daca amandoi sunt stelisti e semnde compatibilitate ,este ?[:D] Dar de Isabella nu zice nimeni nimic sau e data ?Pai zic eu atunci ,ca tocmai ce ma uitai pe pozele copilei .E frumusica foc si are ,asa ,un aer exotic .Daneluza baiatul meu e saten deschis si are ochi albastri -verzui ,depinde de lumina .Eu zic ca in combinatie cu fata ta iese foc si para ![;)] Trebuie sa pun si eu niste poze cu ai mei copii. Ruxandra ,ce mai face omuletul tau ,sau omuletii tai ? Pupici ,Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ruxandra - cand am zis ca m-am facut turcoaz, ma refeream la stelutze.[:D] gabi - wow...haioasa foc...[cool] iustina - isabella e data...din pacate.... pupici gagici. cgaby (mama lui stefan nazdravan) [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/gaby_costescu/my_photos"]stefitza[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor am citit articolele voastre super fain ca avetii bebelushi eu ma chinui de un an si nu mai vine.Imi doresc atat de mult dar....Ultima data cand am fost la doctor mi sa spus sa nu ma mai spal imediat dupa..si sa incerc asa 6 luni si daca nu merge atunci sa-mi fac un control mai amanuntit.Acum astept.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gabi K uau, ce pozulica cu dolofanica [olala] Iustina e data Isabella, dar pina se hotaraste, adunam si noi pretendentzii pe lista, nu se stie niciodata [:D] Ia baga poze sa vedem flacaul [:I] Gabitza sa nu ma spui lu'cuscra, da ? [pup] Annaeliza sa te ajute Dumnezeu sa ai ce-ti doresti. Dar, daca esti tauras, in care data esti nascuta ?
Daniela si micuta Isabella [zana]
[url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616"]Nasterea printesei noastre[/url], poze in casuta galbena de sus
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
  • Adaugă...