Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

tauroaice(20)


Recommended Posts

Aici http://picasaweb.google.com/patriciamagureanu/AnaNazdravana sunt poze cu Ana ,nu sunt foarte noi si nici foarte calitative dar asta aveam in calculator . Copiii mei ,niciunul, nu seamana cu mine,amandoi sunt ai lui tac-su ,eu am fost doar cu livrarea [:D] Andreea imi pare rau de Alex ,poate a fost doar asa o sperietura .Vladut spre exemplu de cate ori imi face rosu in gat ,intai vomita cu vreo 24 de ore inainte si de abia dupa aceea face febra si restul . Ruxandra ,multumesc lui Dumnezeu pentru ajutorul capatat de la bunicii mei ca altfel nu stiu cum m-as fi descurcat . pupici si un sfarsit de saptamana placut ,chiar daca afara e urat si ploua ,Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 295
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Lexi ,ai incercat regimul disociat ? O prietena de-a mea a slabit 30 de kg cu el in 6 luni si nu si-a creat probleme de sanatate .E adevarat ca a folosit si 25 de minute pe zi ,nu chiar in fiecare zi ,dar macar de 3 ori pe saptamana ,bicicleta medicala .Te pup , Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

iustina - pupici "ranjitei" mici..e o draguta....sa-ti traiasca ambii copii si sa te bucuri de ei.pupici multi. eu sunt nervoasa rau...azi noapte stef iar a facut febra![bang]desi nu are rosu in gat, nu tuseste decat cand se inneaca cu muci... azi a inceput sa si vomite, parca isi face sila singur...offfffffff. cgaby (mama lui stefan nazdravan) [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/gaby_costescu/my_photos"]stefitza[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gaby, multa sanatate lui Stef! Andreea, eu m-as duce direct la directoare, pai cum adica sa lase copiii nesupravegheati? La noi s-a intamplat asta la gradi cea veche, acum 5 ani, am mers dupa Robert, se jucau copiii fara vreun adult in zona, in curte cu niste butelii de oxigen si acetilena. Am facut un circ pe masura, am scris un articol in ziar... eram un pic mai sensibila fiind atunci insarcinata in luna a 9-a cu Lili... si am scos fum pe nari ca si un taur bosumflat[:D] Oricum, dupa cateva saptamani l-am mutat pe Robert de acolo, si se pare ca a fost o alegere buna. Iusti, ai o fetita frumusica foc!!!! Lexi, spor la slabit!!!! Sa vezi dupa ce sar primele kg ce bine te vei simti! Eu am reusit anul trecut vreo 20 de kile sa dau jos, acum ma simt super bine! Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

gabik - hai ca ma enervati cu kg astea..voi slabutzelor...off...eu nu pot sa slabesc! dau cateva kg dupa care le pun la loc..asta e! m-am resemnat![bang] va invidiez......stef e mai bine acum....sper sa-i treaca o data ca m-am plictisit. pupici si somn usor... cgaby (mama lui stefan nazdravan) [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/gaby_costescu/my_photos"]stefitza[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor ,nu va mai plangeti de kg si nici de cum aratati ,va spune un "expert "in materie .Eu am slabit 20 de kg in 3 luni ,din nefericire ,nu din proprie vointa ,dar atata timp mi-am dorit sa slabesc ,mai si spuneam ,indiferent cum numai sa slabesc .De la 71 de kg acum am 47 si inca mai scad .Multumiti Domnului ca sunteti sanatoase . [pup] Sa aveti parte de o sambata relaxanta ,Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iustina, eu nu pot sa vaz pozele.. [:(] 20 kile, Gabi_k! Bravo, esti tare! Tre sa slabesc si eu un pic pan la botez, ca sa-mi iau niste ceva dragutz de-mbracat. Apropo, Lexi, ce face cura de slabire?? Gaby, bine ca Stef e bine-acum. [pup] Danelutza, mi-e dor de tine! Unde esti ?? Ieri am iesit in oras, la un film!!! Tralalalalala! Numai cu barbata-meu. Era sa nu mai ajungem, dar am reusit. [bis] Are mama doi flacai.. Matei (5) si [bb] Grigore
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...